verze pro tisk

Chytrá karta České spořitelny

Chytrá karta České spořitelny

Jedním z velmi zajímavých produktů, které nabízí Česká spořitelna je platební Chytrá karta. Jedná se v podstatě o kreditní kartu, která nabízí svým držitelům hned několik výhod.

Východy Chytré karty České spořitelny

Hlavní výhodou této karty je bezesporu ten fakt, že garantuje nejvýhodnější nákupy. Kromě této nesporné devízy nabízí taktéž ochranu nákupu proti zničení či její krádeži. Karta je velmi moderní, jelikož její vzhled si může každý z uživatelů zvolit dle libosti v několika různých stylech. Karta se jednoduše umí přizpůsobit plně klientovi přímo na tělo.

Šetřete s Chytrou kartou

Ušetřit s Chytrou kartou jednoduše není problém! Platit jejím prostřednictvím je možno jak v obchodech, tak i na internetu či přes telefon. Výběry hotovosti jsou s kartou automatické. Každý měsíc klient, který disponuje touto kartou, dostane přehled svých nákupů s touto kartou a také získaných výhod.

Podmínky pro zisk Chytré karty

Jaké jsou tedy základní podmínky pro získání chytré karty České spořitelny? Na prvním místě je nutné mít u České spořitelny vedený účet, a to buď účet běžný, sporožirový anebo jiný. Dále je třeba mít trvalé bydliště na území České republiky a neposlední řadě příjem přesahující 8 000 korun měsíčně. Velkou výhodou je také ten fakt, že na jednu Chytrou kartu lze získat další tři dodatkové karty České spořitelny.

Internetové bankovnictví od dalších bank:

Poštovní spořitelna Internetbanking

Servis24 Internetbanking

Přihlášení Servis 24

Servis 24

GE Money Bank internet banka


Hodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 3319x | 24. květen 2010 | Bankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!