verze pro tisk

GE Money Bank

GE Money Bank

GE Money Bank patří k největším českým bankám. Je univerzální bankou disponující širokou sítí poboček a bankomatů. Své služby neorientuje jen na občany, ale i na malé a střední podniky. GE Money Bank je součástí jedné z největších a nejsilnějších společností na světě, což jí umožňuje být bankou s výrazným klientským přístupem a peněžním ústavem, který určuje kvalitu služeb na českém finančním trhu.

Jako první GE Money Bank vybavila celou bankomatovou síť čipovou technologií. Každoročně sbírá ocenění v soutěží Zlatá koruna, která oceňuje nejlepší finanční produkty na trhu. Konkurence na finančním trhu je obrovská, proto GE Money Bank staví na neustálé inovaci, stejně jako ostatní banky, i ona se snaží být v lecčems první. Povedlo se jí to například v elektronickém výpisu z účtu, konsolidaci půjček, refinancování hypoték, odměňování klientů penězi za používání platebních karet a mnoha dalšími produkty, které mohou její klienti využívat.

GE Money Bank se také stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu pro letní olympiádu v Pekingu. Partnerství bylo uzavřeno až do letních olympijských her v Londýně v roce 2012. Banka také přistoupila ke Kodexu chování mezi bankami a zákazníky a Kodexu o poskytování předsmluvních informací souvisejících s úvěry na bydlení. GE Money Bank má na českém trhu pevné postavení.

Když si potřebujete půjčit, GE Money je nablízku

GE Money Bank nabízí, stejně jako ostatní bankovní domy, nejen možnost zřízení peněžního účtu se kterým můžete dále operovat, ale také mnoho dalších zajímavých produktů, které můžete potřebovat. Můžete si zde založit spoření, vyřídit hypotéku, peníze můžete investovat anebo si prostě požádáte o úvěr. Půjčku v dnešní době potřebuje téměř každá česká domácnost, byť by to nebyla suma nijak velká. Jednoduše vám vypoví službu nějaký ten domácí spotřebič a už potřebujete nákup na splátky. Využít dnes můžete služeb společností jak bankovních, tak nebankovních, výhodou bankovních institucí je samozřejmě už jejich jméno a také mají nižší úrokové sazby.

Půjčky u GE Money Bank

Co se týče půjček, GE Money Bank nabízí několik velmi zajímavých produktů. Pokud si myslíte, že rychlou půjčku dostanete pouze v nebankovních společnost, produkt Expres půjčka vás vyvede z omylu. Můžete si půjčit až 600 tisíc korun, to vše bez ručitele či zástavy. Můžete si dokonce vybrat dobu splácení mezi 24 až 96 měsíci a to vše s úrokovou sazbou od necelých 6%.

K dalším výhodám patří, že rozhodnutí o schválení žádosti vám sdělí na počkání a pokud bude žádost vyhodnocena ve váš prospěch, peníze na svém účtu budete mít k dispozici do pěti minut. Samozřejmostí je, že se můžete pojistit pro případ pracovní neschopnosti a podobně a výhodou je i to, že půjčku můžete předčasně splatit. O půjčku můžete zažádat online, telefonicky nebo se stačí zastavit na kterékoli pobočce banky.

Přestože banka slibuje půjčku ihned, může se stát, že to přece jen chvíli potrvá a vy peníze potřebujete ihned. Další nevýhodou je nahlížení bankovních společností do registru dlužníků. Pokud banka zjistí, že už nějaký úvěr čerpáte, je nanejvýš pravděpodobné, že už další nedostanete.

Na splátky jinak s GE Money

Velmi zajímavým produktem GE Money Bank je internetový spotřebitelský úvěr. Funguje velmi jednoduše, stačí, když si při výběru zboží v internetovém obchodu vyberete jako způsob platby možnost Multiservis úvěr a objednávku odešlete. Automaticky pak budete přesměrováni na stránky GE Money Multiservis, kde vyplníte žádost o úvěr. Můžete si zde vybrat z několika druhů úvěru. Po vyplnění žádosti o úvěr vám bude e-mailem doručeno rozhodnutí, zda byl úvěr schválen.

Jak probíhá schválení úvěru Multiservis

Pokud se tak stane, internetový obchod vytiskne smlouvu o úvěru a spolu s objednaným zbožím vám bude doručena k podpisu. O takový úvěr můžete požádat pokud jste občanem České republiky starším 18 let, máte trvalý zdroj příjmu a sdělíte telefonní číslo do zaměstnání.

S tímto typem spotřebitelského úvěru můžete nakupovat nejen jednoduše a rychle, ale navíc z pohodlí vlastního domova. Takovým způsobem si můžete půjčit od 3 do 75 tisíc korun. Zdá se, že tento typ úvěru má samé výhody, ale krom stanovených podmínek musíte také umět pracovat s internetem. Navíc je třeba alespoň 10% z ceny zboží zaplatit hotově, zbytek pak doplatíte ve splátkách. Ne každý internetový obchod také s GE Money Multiservis spolupracuje, může se vám stát, že si vyberete zboží a nakonec zjistíte, že obchod spolupracuje s jinou bankovní nebo nebankovní institucí.


HodnoceníZobrazeno: 3335x | 18. srpen 2009 | Bankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!