verze pro tisk

Půjčka od ČSOB?

Půjčka od ČSOB?

V současné době jsou půjčky nabízeny v různých podobách. Základní dělení je prováděno na půjčky bankovní a nebankovní. Podívejme se na oblast bankovních půjček, které nabízí ČSOB. Jak je uvedeno na stránkách ČSOB výhodnost nabízených půjček je dána třemi parametry – rychlým vyřízením půjčky s minimem potřebných dokumentů, garantovanou úrokovou sazbou na výhodné úrovni a jednoduchým způsobem zjištění, kolik vám může banka poskytnout finančních prostředků.

Základními produkty v sekci půjček ČSOB jsou Půjčka na cokoliv, Půjčka na lepší bydlení, Povolené přečerpání běžného účtu, Povolené přečerpání k ČSOB Studentskému kontu plus a Kreditní karta

Velmi oblíbenou je právě Půjčka na cokoliv, v rámci které není potřeba sdělovat ani dokládat její účel. Tato půjčka je tzv. spotřebitelská půjčka která nejčastěji slouží k nákupu spotřebního zboží jako jsou pračky, ledničky, vysavače, jiné zařízení do bytu jako nábytek. Touto půjčkou je také možné financovat nákup osobního automobilu. Až 600 000 Kč vám je banka ochotna poskytnout a to bez ručitele či jiného zajištění.

Máte-li zřízený běžný účet u ČSOB, pak se právě produkty této společnosti jeví jako ty pravé pro vás.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 2222x | 13. duben 2012 | Bankovní půjčky | no comments