verze pro tisk

LBBW Bank CZ a.s.

LBBW Bank CZ a.s.

LBBW Bank CZ a.s. je středně velkou, moderní komerční bankou, která svým klientům poskytuje prvotřídní produkty a služby v oblastech firemního, osobního i investičního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích. V roce 2008 byla LBBW Bank odborníky vyhlášena jako třetí Nejdynamičtější banka roku v soutěži Banka roku. LBBW Bank CZ a.s. je 100% vlastněna Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), jednou z největších bank v Německu.

Landesbank Baden-Württemberg patří mezi 50 největších úvěrových společností na celém světě. Na českém trhu banka působí od roku 1991 a za dobu svého působení si zde vybudovala pozici univerzální banky, která poskytuje služby té nejvyšší kvality a rychle reaguje na potřeby svých klientů. LBBW Bank nepatří u nás mezi velmi známé banky, udržuje si však svou klientskou základnu díky snadné komunikaci po telefonu a internetu, což mají rádi především mladí lidé. Pokud jste žili nějakou dobu v Německu a máte s bankou dobré zkušenosti, nic vám nebrání si účet u banky zřídit i v Čechách. To je třeba rozdíl mezi BBW Bank a HSBC Bank. Zatímco při zřizování účtu v HSBC Bank v zahraničí, konkrétně ve Velké Británii neplatíte nic, abyste si podobný účet mohli zřídit v Čechách, musíte disponovat milionem korun nebo musíte přistoupit na vysoké měsíční poplatky. U LBBW Bank vám nic takového nehrozí a služby na vysoké úrovni jsou zde samozřejmostí.

Osobní úvěr LBBW Bank

Stejně jako ostatní banky i LBBW Bank nabízí velkou řadu úvěrových produktů. Osobní půjčku můžete získat opravdu snadno, stačí zavolat na bezplatnou linku LBBW Bank. Tam vám bude sděleno za jakých podmínek je vám banka ochotna půjčit a do druhého dne si s vámi osobní bankéř dohodne schůzku anebo můžete přijít na pobočku banky, kde se vše rychle vyřídí. Pokud chcete o osobní půjčku zažádat, musíte splnit několik podmínek. Musí vám být na d 22 let, váš čistý měsíční příjem musí být vyšší než 15 tisíc korun, v práci musíte být alespoň tři měsíce a pak ještě musíte nahlásit telefon domů i do zaměstnání. Dále je třeba doložit dva doklady totožnosti, potvrzení o výši příjmů. Samozřejmostí je pojištění schopnosti splácet úvěr, kde si můžete vybrat ze dvou variant. Pokud splníte výše uvedené podmínky a pokud nejste v registru dlužníků můžete očekávat, že vám banka půjčí. Výše úvěru se pohybuje od 100 do 500 tisíc korun a úvěr můžete splácet 24 až 72 měsíců.

Více úvěrů najednou u LBBW Bank

Cenami ověnčený je produkt IQpůjčka, o který byste se měli zajímat v případě, že splácíte jeden nebo více úvěrů a platíte zbytečně vysoké měsíční splátky. I půjčka je v podstatě úvěr, který je určený na přefinancování vašich stávajících finančních závazků (úvěrů, kreditních karet nebo kontokorentů). LBBW Bank vám poskytne v podstatě nový úvěr, kterým splatíte vaše stávající úvěry, navíc vám banka sníží měsíční splátky a získáte hotovost navíc. Výše úvěru se pohybuje od 100 do 500 tisíc korun s dobou splatnosti 24 až 72 měsíců. K hlavním výhodám IQpůjčky patří nízké měsíční splátky, hotovost navíc, kterou můžete použít k jakémukoli účelu, můžete se pojistit proti neschopnosti splácet. Navíc není nutné mít účet u LBBW Bank a nejlepší je, že do banky vůbec nemusíte, vše vyřídí mobilní makléř. Stačí zavolat na bezplatnou linku LBBW Bank, kde okamžitě zjistíte podrobnosti.

Některými netradičními postupy LBBW Bank připomíná řadu nebankovních společností , kam také stačí pouze zavolat nebo vyplnit online žádost o půjčku. Na jedné straně je to dobře, lidé by neměli chodit do banky zbytečně když to není nutné a podepisovat stohy papírů. Přesto, pokud si půjčujete částku okolo půl milionu, asi vám bude příjemnější osobní kontakt přímo na pobočce. Sporné je dávání podrobnějších informací po telefonu, na stránkách banky nejsou nikde uvedeny úrokové sazby ani co konkrétně musíte splnit, abyste dosáhli na maximální úvěrovou částku. Vše ovšem zjistíte v teple domova a nemusíte do banky chodit pro případ, že by vaší žádost o úvěr odmítla. I půjčka je výhodná pro ty, kteří mají více úvěrů a měsíční splátky jim silně narušují rodinný rozpočet. Pokud se už do takové situace dostanete, svěřte se do rukou odborníkům, kteří vědí, jak vám pomoci. Zkuste to třeba právě u LBBW Bank, která má kořeny v precizní německé práci.


HodnoceníZobrazeno: 3664x | 28. srpen 2009 | Bankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!