verze pro tisk

Nabídka půjčky od České spořitelny

Nepředvidatelné okolnosti mohou kdekoho dostat do nepříjemné situace, kdy je třeba rychle sehnat větší objem peněz třeba na opravu auta. Problém ale nastane ve chvíli, kdy potřebnou sumu nemáte na účtě – a právě v takové situaci oceníte půjčky České spořitelny.

Půjčka Česká spořitelna přitom nabízí rychlé a snadné řešení každého problému – jak nutné opravy v domácnosti, tak třeba poplatky za lékaře, vánoční dárky či studium jazykových kurzů.

S půjčkou od České spořitelny tak můžete vyřešit hodně svých starostí – jednoduše jde jen o to využít situace. Pro začátek přitom stačí, vyplníte – li kontaktní formulář na stránkách banky, eventuálně můžete navštívit pobočku osobně. Následně stačí podepsat jednu smlouvu a krátce na to už můžete mít peníze na účtě nebo je i získat v hotovosti. Výše Česká spořitelna půjčky může přitom dosahovat až na šest set tisíc korun se splatností i sedmi let. Banka také poskytuje dostatek prostoru pro to, abyste si nastavili výši měsíčních splátek dle svých možností.

Pro získání půjčky přitom potřebujete hlavně trvalé bydliště na území ČR, bez ohledu na to, zda jste cizincem, nebo občanem České republiky; rovněž je nutné doložit výši příjmu. Naopak ale nepotřebujete ani osobu, která by se za vás zaručila, ani nemusíte poskytnout bance zástavu. Zároveň vám banka poskytne možnost pojištění se proti neschopnosti splácet. Samozřejmostí je pak možnost předčasného splacení úvěru či také možnost mimořádné splátky.

V neposlední řadě je pak půjčka od České spořitelny příjemná i v tom, že jde o bezúčelný produkt, takže se vás nikdo nebude vyptávat, proč o ni žádáte.

Česká spořitelna je bankou, která má za sebou téměř dvě staletí dlouhou historii. Nezapomíná ale jít s dobou a tak nabízí mnoho profesionálních bankovních služeb pod jednou střechou – účty všeho druhu, nejrůznější druhy spoření i zmiňované půjčky.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1689x | 8. říjen 2012 | Bankovní půjčky | comments: 2


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Poctivé půjčky

středa, 17. říjen 2012
18:21

POCTIVÉ , RYCHLÉ A SNADNO DOSTUPNÉ PŮJČKY AŽ DO VÝŠE 1 500 000 KČ a SPLATNOSTÍ AŽ 20 LET - Bez poplatku , Bez nahlížení do registrů , Za poctivých podmínek . Finance jsou vyplaceny velmi rychle – kontaktujte nás ihned +420 605 849 726 nebo +420 731 341 324. Expres vyplacení exekucí , Sjednocení půjček do jediné a budete mít nižší splátky . Stačí mít dům , byt , družstevní byt. Lze i nemovitost třetí osoby. Přeúvěrujeme nevýhodné půjčky , hypotéky … A půjčit lze i navíc. NAŠIM CÍLEM JE ČESTNĚ POMÁHAT LIDEM Z FINANČNÍ TÍSNĚ A POMÁHÁME PO CELÉ ČR .


posted by: Poctivé půjčky (fincopt(a)centrum.cz) [Odpovědět]

AkSBVbtUu0uY

čtvrtek, 9. červenec 2015
03:40

Boom shklaaaka boom boom, problem solved.


posted by: AkSBVbtUu0uY (udgp7u9o(a)outlook.com) [Odpovědět]