verze pro tisk

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a.s. poskytuje od roku 1993 klientům v České republice široké spektrum bankovních služeb charakteru soukromého i podnikového. V roce 2006 zahájila spojování s eBankou, integrační proces obě banky dokončily o dva roky později. Raiffeisenbank obsluhuje klienty v síti více než 100 poboček a klientských center, poskytuje také služby specializovaných hypotečních center, osobních a firemních poradců.

Banka patří mezi nejrychleji rostoucí domácí banky. Jejím vlastníkem je rakouská finanční instituce Raiffeisen International Bank Holding AG. Dalšími akcionáři banky jsou Raiffeisenlandesbank Niederösterreich – Wien AGT a RB Prag-Beteiligungs GmbH. Banka působí v 17 zemích Evropy. Banka nabízí široké spektrum produktů spotřebitelského financování. Navíc si úvěr můžete sjednat pohodlně z vašeho domova pomocí aplikace ePůjčky.

Vyřízení půjčky u Raiffeisenbank

Pokud si na pobočku s sebou přinesete potřebné doklady, nic nebrání tomu, abyste si půjčku vyřídili již při první návštěvě. Dále můžete využít aplikace ePůjčky, kde si online vyberete požadovaný úvěr a do deseti minut obdržíte nabídku předschválené půjčky formou e-maliu nebo SMS. Pokud se vám na pobočku nechce, když si nejste jistí, zda úvěr dostanete, stačí zavolat na linku Kontaktního centra, kde vám operátor sdělí kolik si můžete půjčit, výši měsíční splátky a které dokumenty musíte předložit na pobočce, aby byl úvěr schválen.

Předschválení úvěru

Jestliže máte předschválený úvěr, vyřízení půjčky je možno kompletně provést bez návštěvy pobočky přes internetové bankovnictví, tj. od podání žádosti až po načerpání úvěru na eKonto. V tomto ohledu je Raiffeisenbank velmi moderní bankou, která pochopila, jak trh s půjčkami dnes funguje. Mnoho lidí, kteří potřebují půjčit se ani nedívá na úrokové míry a další důležité záležitosti, které byste rozhodně neměli opomínat.

Jejich hlavním požadavkem je, mít peníze ihned. Na to okamžitě zareagovaly nebankovní instituce, které právě s touto myšlenkou pracují. Svým klientům pak nabízejí peníze rychle, bez zbytečného ověřování, o to tvrději jsou pak schopni z vás peníze dostat. U bank je výrazně nižší úroková míra, než je tomu u nebankovních společností a také máte v bance jistotu. Vždy si ale pozorně přečtěte smlouvu, ptejte se na věci, které vám nejsou jasné.

Peníze rychle i v Raiffeisenbank

Velmi zajímavým produktem Raiffeisenbank je Rychlá půjčka. Pokud potřebujete vyšší finanční obnos, zkuste využít Rychlé půjčky, což je neúčelový spotřebitelský úvěr Můžete získat až 300 tisíc bez ručitele a navíc zdarma pojištění půjčky. Peníze budete mít k dispozici do 24 hodin od dodání potřebných dokumentů na pobočce. Částka kterou si můžete půjčit je od 20 do 500 tisíc korun a doba splácení je šest až 72 měsíců. K vyřízení potřebujete pouze doklad o příjmu. Ručení nepotřebujete až do částky 200 tisíc korun a pokud splníte podmínky stanovené bankou, můžete získat nezajištěný úvěr až 300 tisíc korun.

Zajištění úvěru Rychlá půjčka

Pokud ovšem poskytnete nějaké zajištění úvěru, můžete se těšit na nižší a pro vás výhodnější úrokovou míru. Splácet můžete dvěma způsoby. Můžete vybírat mezi převodem z běžného účtu nebo vkladem hotovosti na pobočce Raiffeisenbank. Velkou výhodou je, pokud máte u Raiffeisenbank účet minimálně po dobu tři měsíců. Pokud tomu tak je, zajděte do banky se zeptat, jestli už tam nemáte předschválený úvěr, který byste mohli vyřídit bez dokládání příjmů.

Navýšení stávající půjčky

Pokud už u Raiffeisenbank jednu půjčku splácíte, ale potřebovali byste víc, ani to není problém, banka vám nabídne navýšení vaší stávající půjčky. Dají vám znovu k dispozici to, co jste již splatili a pokud budete chtít, částku vám ještě navýší.

Tato možnost navýšení je možná již po šesti zaplacených splátkách vašeho původního úvěru. Nikdo se vás nebude ptát na účel půjčky a fikční prostředky dostanete bez ručení. Půjčku splácíte pravidelnými měsíčními splátkami anuitní formou , což znamená, že již první splátkou snižujete zůstatek půjčky. Výše splátek je neměnná po celou dobu splácení. Tato půjčka je výhodná například při zařizování bytu, když se nakonec rozhodnete, že byt zařídíte jinak a mohly by vám chybět peníze, stačí si půjčku navýšit.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 3856x | 28. srpen 2009 | Bankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!