verze pro tisk

UniCredit Bank Czech Republic

UniCredit Bank Czech Republic

UniCredit Bank Czech Republic a.s. zahájila svoji činnost na českém trhu v roce 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících bank HVB Bank a Živnostenské banky. UniCredit Bank Czech Republic a.s. je rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů jak pro firemní zákazníky, tak i pro privátní klientelu. Zákazníci UniCredit Bank mají, mimo jiné, možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU nabízených prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank. V oblasti služeb pro privátní klientelu je UniCredit Bank významným hráčem na trhu privátního bankovnictví, cenných papírů, kreditních karet a hypoték. UniCredit Bank je evropská banka s dominantním postavením ve střední a východní Evropě a díky tomu usnadňujeme svým klientům mezinárodní obchod a kontakty s jejich partnery.

Úvěry UniCredit

UniCredit Bank nabízí tak jako většina bank na poli úvěrů následující služby. Individuální řešení znamená, že banka připraví úvěr na míru potřebám klienta. rychlé a snadné vyřízení úvěru je dnes jedním z hlavních požadavků klientů. Banka netrvá na několikaměsíční historii vedení účtu. O osobní úvěr můžete požádat ihned při zakládání účtu a následující den po podpisu úvěrové smlouvy již můžete svůj úvěr v pohodlí čerpat. Nečekejte ani žádné složité ručení. Až do částky 300 tisíc korun nemusíte mít ručitel ani postupovat bance pohledávky k zajištění úvěru vám postačí bianco směnka

Platíte jen to, co skutečně využíváte

S UniCredit Bank platíte jen za to, co skutečně využíváte. Vaši žádost o úvěr posoudí zdarma, poplatek za zpracování úvěru platíte pouze tehdy, je-li vám úvěr poskytnut. Můžete se také chránit před nečekanými událostmi, díky pojištění můžete získat jistotu, že i při nečekaném výpadku příjmu budete schopni hradit splátky úvěru.

Pojištění CREDIT se vztahuje nejen na případy úmrtí a plné invalidity, ale i na pracovní neschopnost či ztrátu zaměstnání. UniCredit Bank nabízí tři typy osobních úvěrů. Jedná se o osobní úvěr účelový, neúčelový a Individual. Osobní úvěr účelový slouží k financování nákupu zboží nebo služeb, koupě družstevního podílu, rekonstrukce bytu či domu nebo refinancování dříve poskytnutých úvěrů.

Minimální a maximální výše půjčky

Minimální výška půjčky je 50 tisíc a maximální 300 tisíc korun. Úvěr do výše 200 tisíc nepotřebuje žádné zajištění. Doba splatnosti se pohybuje dle výše čerpaného úvěru, do 100 tisíc korun je to jeden a ž čtyři roky, úvěr nad 100 tisíc korun můžete splácet pět let. Peníze nedostanete na účet, banka proplácí předložené faktury přímo na účet dodavatele. Úvěr je splácen měsíční anuitní splátkou a výše úrokové sazby je po celou dobu splácení úvěru stálá. Osobní úvěr neúčelový má stejné podmínky jen s tím rozdílem, že na váš účet bude připsána částka, kterou jste si půjčili.

Odlišný je pak osobní úvěr Individual, který může být účelový i neúčelový, sloužící k financování méně standardních záměrů klienta. Minimální výše úvěru je 300 tisíc, maximální částka je jeden milion korun. Zajištění úvěru je individuální a doba splatnosti se pohybuje u úvěru do 500 tisíc korun od jednoho do pěti let, nad tuto částku to pak může být až sedm let. Úvěr můžete čerpat buď tak, že banka proplácí předložené faktury přímo na účet dodavatele nebo jednorázovým převodem hotovosti na váš účet.

Kreditní karty UniCredit

Kreditní karty UniCredit Bank Vám umožní hradit nákupy, aniž by váš účet vykazoval kreditní zůstatek. Můžete tedy nakupovat, i když zrovna nemáte peníze. Kreditní karty Vám umožní opakovaně čerpat úvěrový limit, který můžete hradit formou splátek nebo jednorázovou úhradou celé vámi čerpané částky. Kreditními kartami můžete platit za zboží a služby nebo vybírat hotovost z bankomatů doma i v zahraničí.

Navíc máte možnost využití bezúročného období pro platby kartou až po dobu 45 dní a je vám k dispozici úvěrový limit ve výši 10 000 Kč až 250 000 Kč. Výši měsíčních splátek si můžete zvolit sami, minimální částka je 5 % z celkové dlužné částky. Pokud nechcete u UniCredit Bank účet, můžete využít pasivní internetovou aplikaci s názvem Online Card, která poskytuje informativní přehled o kreditních kartách a karetních transakcích. Požádat o ni a aktivovat ji můžete jednoduše telefonicky.


HodnoceníZobrazeno: 2832x | 28. srpen 2009 | Bankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!