verze pro tisk

Volksbank CZ

Volksbank CZ

Volksbank CZ, a.s. je univerzální obchodní banka se širokým spektrem produktů a služeb v oblasti drobného i podnikového bankovnictví. Během svého působení na českém trhu Volksbank získala pevnou pozici mezi středními a menšími bankovními domy. Volksbank CZ úspěšně působí na českém trhu již od roku 1993. Jejím hlavním akcionářem je Volksbank International AG, která jako jedna z prvních bank, zahájila expanzi na slibné trhy střední a východní Evropy. Nyní má zastoupení v devíti zemích Evropy.

Krátkodobý nedostatek peněz vyřeší Volksbank

Někdy se člověku přihodí různé věci, které bohužel nemají odkladu. Člověka to stojí čas, nervy a bohužel velmi často i peníze. Zná to asi každý z nás, že se to tak někdy semele a člověku se pak může lehce stát, že do výplaty je daleko a peníze na účtu už žádné nejsou. Právě pro vás, kteří se do takové situace dostanete, má Volksbank řešení a tím je kontokorentní úvěr. Pokud potřebujete překlenout krátkodobý nedostatek peněz na vašem účtu nebo chcete mít trvalou rezervu finančních prostředků pro případ neočekávaných výdajů.

Kontokorentní úvěr je určen občanům starším 18 let a umožňuje opakovaně přečerpat finanční prostředky na vašem účtu, a to až do výše trojnásobku měsíčního příjmu. Minimální částka je pět tisíc korun, maximální pak 100 tisíc korun. Samozřejmostí je, že nikomu nemusíte sdělovat účel, na který peníze potřebujete. Můžete z něj tedy klidně nakoupit třeba potraviny.

Peníze máte k dispozici tak dlouho, jak jen potřebujete; splatnost kontokorentního úvěru je stanovena na dobu neurčitou, což je velmi příjemné. Úvěr je splácen nepravidelně a průběžně, prostřednictvím každé příchozí platby nebo vkladem hotovosti na běžný účet, na kterém je úvěr nastaven. Podmínky získání kontokorentního úvěru nejsou nijak přehnané, stačí mít u Volksbank běžný účet, na kterém je kontokorent nastaven a předložit doklad o příjmech.

Spotřebitelský úvěr od Volksbank

Další možností, jak získat peníze k nákupu věcí, které potřebujete nebo chcete je spotřebitelský úvěr. Spotřebitelský úvěr slouží klientům starším 18 let k řešení jejich nenadálých nebo plánovaných finančních potřeb. Tento úvěr je určen především k nákupu spotřebního zboží, k financování různých služeb a může také sloužit k financování nákupu či rekonstrukce nemovitosti. Úvěr je poskytován ve výši 20 až 500 tisíc korun, ale konkrétní výše je vypočítána na základě posouzení bonity žadatele. Doba splácení úvěru může být až osm let a splácení probíhá v měsíčních splátkách. Možné je i předčasné nebo jednorázové splacení. Abyste získali spotřebitelský úvěr nepotřebujete mít u Volksbank účet, stačí mít dva doklady totožnosti a doklad o příjmech.

Obraťte se na Volksbank

Speciálním spotřebitelským úvěrem, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti je americká hypotéka. Slouží především k nákupu spotřebního zboží, ale také k financování různých služeb a může také sloužit k financování nákupu nebo rekonstrukce nemovitosti.

Americká hypotéka je spotřebitelský úvěr, který je určen fyzickým osobám starším 18 let. Americká hypotéka může být poskytnuta ve výši od 200 tisíc korun až do 70% tržní hodnoty nemovitosti, maximálně však můžete získat částku pět milionů korun. Konkrétní výše je vypočítána na základě posouzení bonity žadatele a kvality zajištění. Doba splatnosti úvěru může být stanovena až na 20 let. Můžete si také zvolit mezi variabilní úrokovou sazbou nebo sazbu zafixovat a to na libovolnou délku.

Splácení americké hypotéky

Splácení probíhá prostřednictvím anuitních splátek. Úvěr můžete předčasně splatit bez poplatku na konci doby fixace úrokové sazby Pro získání americké hypotéky si Volksbank stanovila tyto podmínky: musíte mít běžný účet u Volksbank CZ, který vám ale může být otevřen i po schválení úvěru. Pokud již jste klientem banky nemusíte dokládat potvrzení o příjmech. Musíte mít nemovitost, kterou smíte zastavit a která musí být pojištěná a musí mít vinkulaci a musíte předložit další doklady. Volksbank nabízí sjednání individuálních podmínek, záleží jen na vás.


HodnoceníZobrazeno: 2827x | 28. srpen 2009 | Bankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

jXhncpwyf

čtvrtek, 9. červenec 2015
05:01

Dotaz -v r.1982 si naši členove9 zahre1dke1ři postavili sve9pomoced v akci Z buvdou,ktere1 složila až do r.2006 jako vfdpujčka od ste1tu.Zde jsme měli všechno ze1zemed schůzove9,vfdstavned ale i občerstvened,malo restauraci.V r.2007 ne1m byla odebre1na dařadem majektku ste1tu a de1na do ne1jmu nove9mu uživateLI.Teď je možno ji zedskat zpět,ale dražbou.Dotaz zned,je-li možno zedskat hypotečned favěr na buvdou,se spaltnosted do 5 let,cena je 1050+100.-tis.jistota,vratne1 v předpadě nefaspěchu.Ručened je celfdm objektem,kde nahoře by byla de1l v provozu ze1zemed a restaurace a dole jsou tři gare1že,ktere9 by byly v prone1jmu. Děkuji za zpre1vu o možnosti zedske1ned hypote9ky.Kotous předseda organizace


posted by: jXhncpwyf (ckhyiswkal(a)outlook.com) [Odpovědět]