verze pro tisk

Online půjčka: Česká spořitelna umožňuje podání žádosti přes internet

Online půjčka: Česká spořitelna umožňuje podání žádosti přes internet

V dnešní době stále více lidí využívá internet nejen k získávání informací a k zábavě, ale také k vyřizování různých žádostí a sjednávání půjček. Již několik let nabízí možnost sjednání online půjčky také největší tuzemská banka – Česká spořitelna.

V bance bude vyřízení díky online žádosti mnohem rychlejší

Řekne-li se slovo půjčka, Česká spořitelna je bankou, která vám je schopna nabídnout atraktivní produkt, o který lze zažádat prostřednictvím internetu.

Online si však podáte jen předběžnou žádost. Na jejím základě si pak sjednáte schůzku na nejbližší pobočce. Jaká je tedy vlastně výhoda tohoto postupu, když stejně musíte na pobočku?

Jednoduše spočívá v tom, že do banky půjdete najisto. To znamená, že zde nebudete čekat půlhodinovou frontu, abyste se pak stejně dozvěděli, že vám úvěr nebude poskytnut.

Domluvíte si přímo schůzku v konkrétní čas, přičemž už předem budete informováni, zda půjčku máte šanci získat či nikoliv.

Jaké potřebujete doklady?

Půjčka Česká spořitelna je poté sjednána již velmi rychle. Pokud si podáte žádost online a poté se dostavíte na pobočku dle vašeho výběru, postačí vám pouze občanský průkaz a doklad o výši příjmů.

Pokud již u banky máte účet, na který vám chodí pravidelně peníze z výplaty, pak obvykle ani doklad o výši příjmů není vyžadován. Je totiž jasné, kolik vaše příjmy činí.

Půjčit si můžete statisíce korun

Půjčka České spořitelny umožňuje získat finanční obnos ve výši až 600 tisíc Kč. Dobu splatnosti si pak můžete navolit až na 7 let. Peníze obdržíte ihned poté, co dojde k podpisu smlouvy o půjčce, rovněž vám mohou být převedeny na bankovní účet.

Využijte výhod internetu a při sjednávání půjčky vyplňte online formulář. Půjčka Česká spořitelna toto umožňuje. Žádost tak můžete podat z domova nebo z kanceláře. V klidu si navolíte její výši a další parametry. Vyhnete se tak zbytečnému stresu.

Komerční sdělení

-kre-


HodnoceníZobrazeno: 1680x | 14. září 2013 | Bankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!