verze pro tisk

ČSOB - Československá obchodní banka

ČSOB - Československá obchodní banka

Československá obchodní banka, a.s. působí jako univerzální banka v České republice. ČSOB byla založena státem v roce 1964 jako banka poskytující služby v oblasti financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací. V červnu 1999 byla banka privatizována a jejím majoritním vlastníkem se stala belgická KBC Bank, která je součástí skupiny KBC. V červnu 2000 ČSOB převzala Investiční a poštovní banku (IPB). V roce 2007 se stala KBC Bank jediným akcionářem ČSOB.

Do konce roku 2007 působila ČSOB na českém i slovenském trhu, ale slovenská pobočka ČSOB byla oddělena. ČSOB nabízí služby fyzickým osobám, malým a středně velkým podnikům, korporátní klientele i nebankovním finančním institucím. Pobočková síť ČSOB nabízí současně se svými produkty a službami i produkty a služby celé skupiny ČSOB. Nabídka služeb tak kromě bankovních služeb zahrnuje i pojistné a penzijní produkty, financování bydlení, kolektivní investování a správu majetku a specializovaných služeb. S ČSOB máte jistotu, že vaše peníze spravuje silná a stabilní společnost.

Půjčete si na co chcete, ČSOB vám vyjde vstříc

Stejně jako ostatní bankovní společnosti, i ČSOB se snaží vycházet svým klientům maximálně vstříc. Proto nabízí mnoho produktů, především co se úvěrů týká, protože lidé chtějí od banky nejen aby spravovala jejich peníze, ale také aby jim v případě potřeby půjčila dostatečnou sumu peněz. Nejlépe rychle a nejlépe s co nejnižší úrokovou mírou. Půjčka na cokoli je určená na nákup elektroniky, automobilu, spotřebního zboží prostě na co si jen budete přát.

K hlavním výhodám patří garantovaná úroková sazba necelých 11% ročně, možnost rozložení splátek až na sedm let a můžete získat až 600 tisíc korun bez ručitele aniž byste dokládali účel, na který úvěr použijete. Pokud vám úvěr schválí, budete jej čerpat jednorázově, převodem na váš účet. Úvěr si samozřejmě můžete pojistit.

Kdy o půjčku můžete zažádat?

O půjčku můžete požádat je-li vám 18 až 67 let a pokud máte nebo si zřídíte ČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto. Stačí, když předložíte dva doklady totožnosti a doložíte vaše příjmy. Pak už můžete úvěr čerpat a nakoupit to, co potřebujete nebo po čem toužíte. Získání úvěru zní velmi jednoduše, snad to v praxi nebude jiné. Jediným problémem, který vás může potkat je nahlížení bank do registru dlužníku. Tam jste uvedeni i pokud máte pozitivní platební historii, prostě jednou máte úvěr a jste vedeni jako dlužníci. Je-li tomu tak, banka vám úvěr schválit nemusí a nakonec budete muset o úvěr požádat některou z nebankovních společností, u kterých musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou.

Kouzelná kreditní karta ČSOB

Kreditní karta od ČSOB není jen tak obyčejná karta, ale nabízí řadu výhod, které jinde nezískáte. Občas se stane, že vám spotřebič nebo technika vypoví službu jen několik měsíců po skončení standardní 24měsíční záruční doby. Je to k vzteku, ale nedá se nic dělat, zákon schválnosti funguje. Třeba u televize, která se pokazí za 3 roky po zakoupení, máte obvykle u obchodníka smůlu. S kreditní kartou od ČSOB však zdarma získáte prodlouženou záruku o dalších 12 měsíců. Opravu rozbité televize vám tak proplatíme až do tří let od jejího zakoupení. Jedinou podmínkou je, že ji nakoupíte s ČSOB kreditní kartou.

Pojištění proti poškození

Možností, jak věci poškodit je mnoho. Nově zakoupený spotřebič vám může například upadnout při nakládání do auta nebo manipulaci doma. Obvykle by tato situace člověka opravdu naštvala, ale s kreditní kartou od ČSOB ani toto není problém. Zboží, které prostřednictvím karty zakoupíte máte totiž 90 dnů od nákupu zdarma pojištěno proti poškození. Je tedy úplně jedno, jestli zboží rozbijete nebo vám jej někdo ukradne. Pojištění se vztahuje na zboží, které nakoupíte prostřednictvím kreditní karty a v případě problému vám bude uhrazeno až 50 tisíc korun.

S ČSOB kreditní kartou máte peníze ihned k dispozici, bez nutnosti vlastních prostředků a schvalování půjčky. S kartou od ČSOB si půjčíte peníze až na 45 dní bez úroku, což se týká i výběrů z bankomatu. Navíc máte stálý přístup k finanční rezervě a tím i možnost řešit nenadálé situace, které vás mohou potkat. Ke kartě si navíc můžete sjednat výhodné cestovní pojištění a kartu samotnou můžete pojistit proti ztrátě nebo odcizení, což vás ochrání před případným zneužitím karty. Díky jedné kartě tak získáte řadu výhod, které vám jinde nenabídnou, tak proč toho nevyužít.


HodnoceníZobrazeno: 2706x | 28. srpen 2009 | Bankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

IZspDcTwGZ

čtvrtek, 9. červenec 2015
07:21

Pre tfato dome9nu je potrebne9 u GVO vytorviť webhostingovfd fačet cez WHM (Web Host Manager).Ak webhostingovfd fačet už pre dome9nu existuje, pravdepodobne tam nie sfa nahrane9 žiadne sfabory s webstre1nkou (PHP, HTML).Ak mi zašlete EMAILOM prihlasovacie fadaje do GVO, alebo na cPanel / FTP, tak sa na to mf4žem pozrieť.


posted by: IZspDcTwGZ (etmdh6ng8(a)outlook.com) [Odpovědět]