verze pro tisk

Nabídka úvěru pro studenty od České spořitelny

Nabídka úvěru pro studenty od České spořitelny

Česká spořitelna je jednou z českých bank, které nabízejí úvěrové účty určené přímo studentům. Tyto úvěry poskytují jejich majitelům jisté výhody, jako třeba lepší úrokové zvýhodnění, nižší nebo žádné poplatky, zřízení běžného kontokorentu apod. Osobní účet České spořitelny Student je určen českým studentům denního studia ve věku od 15 do 30 let včetně, kteří studují u nás nebo v zahraničí, a dále je určen zahraničním studentům působícím na českých školách. Tento spořící účet můžete spravovat skrze servis 24 , takže máte stále přehled o svém účtu.

Výhody studentského úvěrového účtu

K Osobnímu účtu Student jsou nabízeny různé produkty a služby, které jsou rozděleny do tří kategorií: Standard, Plus, Speciál, z nichž si klient může vybrat pouze ty, které opravdu využije. Z kategorie Standard přitom získává automaticky tři produkty dle vlastního výběru zdarma. Další výhodou studentského úvěru je provádění některých operací bez poplatku (např. vedení účtu, sestavování měsíčních výpisů, nastavení trvalých plateb), možnost zavedení kontokorentu, tedy povoleného přečerpání až do výše 25 000 Kč. Z nabízených produktů mohou studenti nově využít i výběr z bankomatů zdarma, mohou si vybírat z několika typů platebních karet, u vybraných obchodníků při platbě kartou získávají 15 % slevu díky slevovému programu Partner. Přímo k účtu lze sjednat úrazové pojištění cestovní pojištění pojištění schopnosti splácet. Majitelům Osobního účtu České spořitelny Student je poskytován roční příspěvek 200 Kč na ISIC kartu. Zůstatky na studentském úvěrovém účtu jsou úročeny výhodnou sazbou až 2,5 % p.a.

Využití úvěru

Majitelé Osobního účtu České spořitelny Student mají možnost výběru hotovosti v široké síti bankomatů po celé ČR. Z účtu lze provádět bezhotovostní platby za zboží a služby u různých obchodníků. Pro bezhotovostní úhradu plateb mohou studenti využívat jednorázové platební příkazy, trvalé příkazy i souhlas s inkasem.

Po ukončení studia účet nezaniká, ale automaticky se převádí na běžný Osobní účet České spořitelny.


HodnoceníZobrazeno: 3107x | 1. listopad 2009 | Bankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!