verze pro tisk

Česká spořitelna a její Servis 24

Česká spořitelna a její Servis 24

Česká spořitelna disponuje velmi vyspělým a propracovaným bankovnictvím Servis 24 . Toto bankovnictví pojímá hned několik služeb. Jsou jimi Servis 24 Telebanking, Servis 24 Internetbanking a Servis 24 GSM Banking.

Služba Servis 24 Telebanking

Servis 24 Telebanking poskytuje možnost obsluhovat účet díky telefonu a poskytuje ji Klientské centrum České spořitelny. Klient je spojen s automatickou hlasovou službou a ta jej potom naviguje v obsluze jeho vlastního účtu. K dispozici může mít také službu takzvaného Telefonního bankéře.

Služba Servis 24 Internetbanking

Servis 24 Internetbanking umožňuje klientovi České spořitelny připojení ke svému účtu přes internet. Stačí se pouze přihlásit internetové adrese České spořitelny. Po zadání klientského jména a hesla se dostanete přímo na svůj účet a budete moci s ním operovat, jak jen uznáte za vhodné. Pomocí Internetbankingu lze bez problémů realizovat přímé platby anebo si také nastavit trvalé příkazy. Samozřejmostí je kontrola výdajů a příjmů za období, které si zvolíte. Z technických předpokladů pro provozování této aplikace potřebujete osobní počítač s připojením na internet přes prohlížeč Internet Explorer 7.0 a 8.0 a Mozilla Firefox 3.0 a 3.5.

Služba GSM Banking

GSM Banking slouží k obsluze účtu klienta přes mobilní telefon díky aplikaci SIM Toolkit.

Internetové bankovnictví od dalších bank:

GE Money Internetbanking

Internet banka

Poštovní spořitelna Internetbanking

Přihlášení servis 24


HodnoceníZobrazeno: 2931x | 6. duben 2010 | Bankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

pYWjo92h

úterý, 17. květen 2016
18:54

I think I will try the DL recipe again, they were definitely much better the 2nd and 3rd daoy;8230#Y&u are absolutely right… INFORMED expat. Ale, if the mini baby was overjoyed then I did my job!!!


posted by: pYWjo92h (42pz5khlm(a)outlook.com) [Odpovědět]