verze pro tisk

Modrá půjčka přináší řešení v bankovním trhu

Modrá půjčka přináší řešení v bankovním trhu

Modrá půjčka je alternativou pro všechny klienty stavební spořitelny Modrá pyramida. Mohou si ji vzít občané České republiky, cizinci s trvalým pobytem v České republice, ale i cizinci.

Podmínky modré půjčky

Půjčka je možná pouze pro osobní potřeby nepodnikatelského charakteru. Výše této hotovostní půjčky se pohybuje v rozmezí od 30 do 250 000 korun. Maximální možná délka splatnosti tohoto úvěru činí 7 let. K poskytnutí této půjčky nutně potřebujete mít založen účet u Komerční banky. Z něho se totiž poté úvěr splácí.

Výhody modré půjčky

Mezi hlavní výhody Modré půjčky patří to, že její pořízení a následné splácení se obejde ze strany banky naprosto bez poplatků. O možnosti poskytnutí této půjčky je rozhodnuto ve velmi krátkém časovém rozmezí, takže se klienti nemusejí bát žádného zdržování a průtahů. Půjčka je realizována bez zajištění a lze ji kdykoliv splatit předčasně, aniž byste za to byli jakkoliv penalizováni v podobě poplatků. Zdarma k půjčce vystavuje Komerční banka pojištění proti neschopnosti splácet. Velkou výhodou je také bezesporu bezúčelnost peněz, které prostřednictvím Modré půjčky získáte.

Splátek u modré půjčky se nemusíte bát

Splátky si také budete moci rozložit, jak se vám to momentálně bude hodit a jak budete schopni momentálně splácet. K získání této půjčky vám stačí pouze občanský průkaz a potvrzení a výši příjmů.


HodnoceníZobrazeno: 2585x | 8. duben 2010 | Bankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!