verze pro tisk

Internet banka GE Money Bank

Internet banka GE Money Bank

Internet banka společnosti GE Money bank představuje ideální spojení mezi touto bankovní institucí a klientem. Díky GE Money Bank internet banka může být klient se svou bankou GE Money v kontaktu prakticky 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Díky internetové bance je klientovi umožněno hned několik operací, ke kterým by za normálních okolností musel navštívit některou z poboček GE Money bank. Jako příklad lze uvést klasickou obsluhu vlastního účtu. Spravovat lze touto formou jak účet běžný, tak i hypotéku u GE Money bank. Klient bude mít úplný přehled o všech pohybech na svých účtech.

Za pomoci GE Money Bank internet banka spravujte své půjčky i běžný účet

Obsluha internetové aplikace GE Money Bank internet banka má velice snadné ovládání a všechny nejmodernější prvky, se kterými si můžete být jisti, že vaše peníze jsou naprosto v bezpečí. Aplikace snadno umožní, abyste si z pohodlí domova vyřídili vše, co jen budete na svém účtu potřebovat. Chcete si zažádat o půjčku? Klidně žádejte. Stejně tak není problém, abyste si zaplatili online všechny účty. Snadno nastavitelné šablony umožní všem, aby si mohli přednastavit ty částky, které se platí častěji. Máte tak mnohem jednodušší ovládání a zbytečně neztrácíte čas.

Přehled o vlastních financích zajistí GE Money Manager

Díky internetové bance si také uživatelé této aplikace mohou bez problémů naplánovat své osobní rozpočty. Je možné také seřazení příjmů a výdajů. Tyto funkce umožňuje velmi flexibilní nástroj GE Money Manager. Každého z nás neustále trápí, kam se poděly všechny naše peníze. Ať jich již vyděláme sebevíce, pořád nám někde mizí. Naštěstí však přináší GE Money GE Money Manager, kde jsou všechny vaše příjmy a výdaje v přehledných grafech. Konečně tak dostáváte do rukou efektivní nástroj na kontrolu osobních financí. Taková internet banka je určitě ku prospěchu.

Platební příkazy jsou již GE Money Bank internet banka hračkou

Pomocí internetové obsluhy svého účtu si lze také zadávat platební příkazy. Platit lze jak jednorázově, tak také zadávat hromadné platby anebo trvalé příkazy z účtu. V rámci zjednodušení je možné také vytvořit několik šablon pro nejčastěji prováděné platby. Ideální záležitostí se jeví také upozorňování na pohyby na vašem účtu pomocí automatických SMS zpráv. Pravidelné informace u účtu zajišťuje také služba Infolimit. Není problém si také nastavit výpis z účtu v elektronické podobě. GE Money Bank internet banka je moderní online aplikací, která vám dokáže v mnoha ohledech usnadnit váš život.

Internetové bankovnictví od dalších bank:

Poštovní spořitelna Internetbanking

Servis24 Internetbanking

Přihlášení Servis 24

Internet banka

internet banka

ČSOB Internetbanking

Servis 24


HodnoceníZobrazeno: 4748x | 11. květen 2010 | Bankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!