verze pro tisk

Silná společnost Raiffeisenbank

Silná společnost Raiffeisenbank

Velmi silná bankovní společnost je zapotřebí jak pro fyzické, tak i pro právnické osoby. Určitě není mnoho bank, které by byly z hlediska tradice a množství poskytovaných kvalitních služeb tak vysoko, jako je tomu u Raiffeisenbank. Tato tradiční společnost působí v oblasti bankovnictví již plných 140 let. Historie banky je jasným indikátorem toho, kolik úspěchů již Raiffeisenbank a.s. na světovém finančním trhu měla.

Když se podíváme trochu do historie, tak zjistíme, že Velmi důležitým zlomovým bodem v působení Raiffeisenbank bylo jistě to, když došlo k jejímu propojení s velmi známou světovou finanční společností eBanka. Proces fúze mezi těmito velmi úspěšnými bankovními ústavy se zastavil až v roce 2008. V současné době je Raiffeisenbank velmi silným hráčem, jelikož aktiva této společnosti již dosáhla na 192 miliard korun. Raiffeisenbank je pátou největší bankovní společností, která působí na území České republiky.

Jinak je třeba říct, že v rámci samotné skupiny Raiffeisenbank působí v České republice mimo jiné také ještě Raiffeisenbank stavební spořitelna anebo hodně známá pojišťovna Uniqa. Mezi zákaldní finanční produkty společnosti Raiffeisenbank patří zcela určitě privátní bankovnictví. Raiffeisenbank se stará o statisíce účtu obyvatel České republiky a také mnohých jiných evropských zemí. Její pozice je z tohoto úhlu pohledu mnohem silnější než je tomu třeba u UniCredit Bank anebo jiných společností.

V oblasti běžných účtů figuruje v nabídce Raiffeisenbank zejména takzvané eKonto, které již dostalo v minulosti celou plejádu různých cen a ocenění. Tento účet disponuje hned několika velmi zajímavými devízami, z nichž bychom mohli jmenovat třeba multiměnovost anebo 3 měsíce vedení účtu zdarma pro ty, kteří využijí možnosti založit si eKonto online formou.


HodnoceníZobrazeno: 2025x | 28. červenec 2011 | Druhy půjček | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!