verze pro tisk

Co je americká hypotéka?

Co je americká hypotéka?

Často se v posledních letech setkáváme s výrazem americká hypotéka , většina lidí však mezi klasickou a tou americkou nevidí rozdíl, ačkoliv mezi nimi odlišnosti jsou. Klasická hypotéka je konstruována tak, že banka či jiná instituce poskytne finanční prostředky proti zástavě nemovitosti a tyto finanční prostředky musí být účelově použity.

Americká hypotéka stojí na podobném principu, ovšem s tím, že zde není účel použití peněžních prostředků určen. Člověk díky tomuto hypotečnímu úvěru může uspokojovat jakékoliv potřeby, nakupovat spotřební zboží nebo provádět rekonstrukce. Výhoda tohoto finančního produktu spočívá v nižšší úrokové sazbě. Americká hypotéka je skvělou alternativou ke spotřebitelskému úvěru, ovšem díky zástavě nemovitosti je Americká hypotéka zvýhodněna podstatně nižší úrokovou sazbou. Žadateli je možno poskytnout finanční obnos v rozmezí 100 0000 Kč – maximální výše, která není nijak omezena. Splácení je možné rozložit na období 20 - ti let.

Proč se jí říká „americká“? Protože je to nejčastější způsob posktování finančních prostředků v USA.


HodnoceníZobrazeno: 1714x | 20. duben 2012 | Druhy půjček | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

2uHpyHDdn

čtvrtek, 29. květen 2014
01:53

Banka vas nalaka na nizoku sazbu a jakmile vam skonci fixace tak se nerozpakuje vam napalit klidne i pres 6 procent !!! Ja si jeste u eBanky zridil hypoteku za cca 3,7% pote banku koupila Raiffeisenbank a po 6-ti letech poctiveho splaceni mi na konci kazde fixace urok zvysuji dnes uz jsem na uroku 6,09% pro srovnani ..na zacatku jsem platil eBance splatky neco pres 17000 Kc dnes platim pres 22000 Kc a k tomu jeste mesicni poplatek za sparvu hypoteky ve vysi 150 Kc evidentne banka inspirovana klienty ..aneb..poctivym splacenim inspiruji klienti banku ke zvysovani uroku a budou se inspirovat tak dlouho dokud to klienti budou zvladat NEDOPORUCUJU ..


posted by: 2uHpyHDdn (rhmp0i42f8(a)outlook.com) [Odpovědět]