verze pro tisk

Bezproblémová nebankovní půjčka

Bezproblémová nebankovní půjčka

Absolutně nový a přelomový systém seriózního půjčování peněz nově nabízí server pujcmesi.cz. Na tomto místě se střetává nabídka a poptávka – dlužníci zde zadávají formou aukce půjček , jak vysokou půjčku potřebují, s jakými splátkami a úrokovou mírou a investoři hledají mezi aukcemi vhodný prostor pro své investice .

Server přitom funguje jako prostředník, jež zajišťuje především setkání dlužníka s investorem, jejich komunikaci, sepsání smlouvy a v případě nesplácení půjčky také upomínání dlužníka a nakonec také vymáhání dlužné částky. Oproti obvyklé půjčce v bance nebo jiné nebankovní společnosti má tento server tu výhodu, že šetří finance obou stran. Na jedné straně jsou totiž poplatky pro dlužníka nižší, respektive má možnost jejich výši ovlivnit, na druhé straně investor získává vyšší výnos z investice.

To je dáno tím, že si server účtuje za zprostředkovávání nižší poplatky než banka. Tyto půjčky bývají samozřejmě jištěny – nutností je povinná blank směnka tedy cenný papír, jež zavazuje dlužníka splatit dlužnou částku. Dalšími, už nepovinnými způsoby, jak jistit půjčku, jsou rozhodčí doložka, ručitel nebo i zástava nemovitosti.

Půjčka zprostředkovaná serverem pujcmesi.cz je tedy výhodná pro obě strany. Dlužník na jedné straně má přehled a vliv na to, za jakých okolností si půjčí peníze, neplatí přitom žádné skryté poplatky, nemusí volat na žádné placené linky, investor si na druhé straně může pečlivě vybrat, kam vloží investici a může si vybrat tu, která pro něj bude nejvýhodnější.

Neposlední výhodou, jež momentálně server nabízí, je i soutěž iPhone a jiné hodnotné ceny v celkové výši 77 777 korun. Stačí, kliknete – li na Facebookových stránkách serveru na „To se mi líbí“ a zaregistrujete se na pujcmesi.cz přes odkaz na soutěž. Na mail vám přijde odkaz, jež vložíte na svou Facebookovou zeď a můžete vyhrát nový iPhone.


HodnoceníZobrazeno: 1375x | 4. červen 2012 | Druhy půjček | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!