verze pro tisk

Konsolidace nejen nebankovních půjček

Konsolidace nejen nebankovních půjček

Potřebujete vylepšit své finanční možnosti, vyrazit v létě na dovolenou, eventuálně máte spoustu úvěrů jež nestíháte splácet? V každém případě je tu pro vás úvěrová společnost Allambie s.r.o., jež nabízí bohaté portfolio bankovních i nebankovních úvěrů.

Jeden takový úvěrový produkt nese název půjčky bez registru . Díky němu můžete získat peníze rychle a relativně snadno, půjčka je ovšem vázána oproti ručení nemovitostí, v případě spotřebitelského úvěru je nahlíženo do systému Solus. Výhodou této půjčky bez registru je jednoznačně to, že se její vyřízení obejde bez zdlouhavé administrativy a prověřovacích procesů. Výhodná může být i pro ty spotřebitele, jež už mají sníženou schopnost splácet, společnost Allambie s.r.o. totiž nabízí možnost vytvoření ideální půjčky na míru s výhodně nastavenými úroky i splátkami.

Jiným zajímavým úvěrovým produktem může být i konsolidace půjček . Ta se vyplatí v případě, že již máte několik úvěrů, jejichž splátky vás začínají pomalu a jistě dusit a výše úroků a jiných poplatků začíná převyšovat splátky. V případě konsolidace půjček sloučíte všechny své úvěry v jeden, čímž se vám sníží poplatky, zároveň nehrozí, že by splátka byla vyšší, než předchozí součet všech měsíčních splátek. Podmínkou pro získání konsolidace půjček je předchozí pravidelné, spolehlivé splácení všech splátek a v případě vyššího objemu konsolidovaného úvěru je nutná i zástava nemovitostí.

Konsolidacemi půjček a půjčkami bez registru ale nabídka bankovních i nebankovních úvěrů nekončí, společnost Allambie nabízí mnohem více. Máte – li tedy zájem rozšířit možností své nebo svého podniku, navštivte webové stránky allambie.cz a vyzkoumejte, co pro vás tato společnost může udělat.


HodnoceníZobrazeno: 1475x | 8. červen 2012 | Druhy půjček | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

iW2AFhLKhl4C

čtvrtek, 9. červenec 2015
07:19

Karel napsal:Dobrfd den, zajedmalo by mě jak je možne9, že jsem nikde půjčku natdsoel a tento perfektned poskytovatel půjček z mimobankovnedch zdrojů mi druhfd den dovezl hotovost až do domu. Jsem z toho vedle a děkuji.Ke1ja


posted by: iW2AFhLKhl4C (b0msg1vwl(a)outlook.com) [Odpovědět]