verze pro tisk

Úvěry podnikatelské i běžné od ACEMA Credit

Získat rychlý podnikatelský úvěr silné společnosti s dvanáctiletou tradicí a splňte si své sny o vlastním podnikání – něco takového není jen růžovým snem, ale reálnou možností, kterou nabízí společnost ACEMA Credit .

Tato společnost v současné době nabízí revoluční novinku mezi podnikatelskými úvěry – produkt pojmenovaný Úvěr zaplať za rok“. Tento produkt nabízí úvěr ve výši od tří set tisíc až do 30 milionů korun. Jak napovídá pojmenování produktu, se splacením úvěru nemusíte nijak spěchat, ale naopak můžete poskytnuté prostředky vrátit až za rok – po dobu tohoto roku se můžete v poklidu věnovat své činnosti a přitom jen splácíte úroky ve výši pouhých 7,99 procent. Dále pak platí, že bude – li třeba, můžete svou splatnost opakovaně prodloužit o další rok.

Podnikatelské úvěry společnosti Acema Credit jsou přitom poskytovány bez zbytečných formalit – rozhodně se celý proces schvalování obejde bez předkládání podnikatelských záměrů a také bez prověřování registrů . Na druhou stranu však společnost požaduje předložení výpisu z obchodního rejstříku a výpisu z bankovního účtu, stejně tak se k poskytnutí úvěru váže nutnost ručení nemovitostí.

Společnost Acema Credit nabízí ovšem další nebankovní půjčky . Určitě oceníte půjčku na rekonstrukci domu či bytu, stejně tak možnost konsolidace stávajících půjček. Zajímavé jsou i úvěry z oblasti Půjčka na cokoli – ta nabízí skutečně každému úvěr ve výši až půl milionu korun a to bez skrytých poplatků, prověřování registrů dlužníků i bez prověřování příjmů .

Spolenost Acema Credit je zkrátka profesionálním partnerem v mnoha životních situacích – nabízí možnost rozjezdu živnosti, růstu společnosti, zařízení nového hnízdečka i nákup vánočních dárků.


HodnoceníZobrazeno: 1605x | 5. prosinec 2012 | Druhy půjček | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!