verze pro tisk

Porovnejte si půjčky

Porovnejte si půjčky

Ač je půjčování peněz jevem obvyklým, přesto může být pro někoho problém orientovat se v tomto světě úvěrů, úroků a nabízených peněz. Přitom se však nabízí jakési základní rozdělení na půjčky bankovního a nebankovního charakteru, z nichž si můžete vybrat.

Mezi výhody bankovních půjček obecně patří nízké úroky, stálost a spolehlivost banky i to, že výše půjčky se může pohybovat nejen v desítkách, ale i sto tisících korun.

Jedním příkladem za všechny je Česká spořitelna půjčka. Během jediné návštěvy pobočky banky můžete vyřídit kompletní úvěr se vším všudy. Po té, co doložíte svou schopnost splácet a předložíte doklady prokazující, že jste zletilým občanem České republiky či cizinec s trvalým pobytem zde, můžete zažádat o úvěr. Jeho výše může začínat na dvaceti tisících, požadovat ale můžete až 600 000 korun. Přitom však můžete s penězi naložit dle libosti, nepotřebujete žádného ručitele ani zástavu a ještě k tomu se můžete pojistit proti neschopnosti splácet.

Takže pokud splníte veškeré podmínky stanovené bankou, můžete si je ještě v den, kdy o ně zažádáte vyzvednout na pobočce nebo i nechat je odeslat na účet.

Jinou zmiňovanou alternativou jsou nebankovní půjčky. Jejich vyřízení může být rychlé – mnohdy rychlejší, než u některých bank a navíc je možné o ně zažádat klidně i z domu a ani nemusíte nikam docházet. Snadné vyřízení se navíc často obejde bez zbytečných formalit, jako je dokazování výše příjmů nebo i nahlížení do registrů dlužníků.

Na poli nebankovních úvěrů se prosadila Home Credit půjčka. Ta nabízí úvěr ve výši až sto padesát tisíc korun a i tuto půjčku můžete vyřídit jednoduše a rychle z domova. Pro vyplnění žádosti postačí pouze telefon či počítač s připojením na internet – pak pouze počkáte, až k vám domů dorazí smlouva k podpisu a peníze budete moci mít rychle na účtu. S půjčkou jsou navíc spojeny i takové výhody jako možnost odložit splátku, možnost předčasného splacení i to, že nepotřebujete ručitele


HodnoceníZobrazeno: 1615x | 13. leden 2013 | Druhy půjček | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

CuqeAeKJ7l

úterý, 17. květen 2016
18:31

I feel that is an enchanting aspect, it made me think a bit. Thank you for sparking my consdiering cap. Every now and then I am getting so much in a rut that I simply really feel like a record.


posted by: CuqeAeKJ7l (n1i99hnrg(a)outlook.com) [Odpovědět]