verze pro tisk

Půjčky do 24 hodin

Půjčky do 24 hodin

Takovýchto půjček nalezneme dnes mnoho, liší se dobou splatnosti, úrokovou sazbou a jinými atributy, maximální výška půjčky do 24 hodin se liší minimálně, většinou jde o sumu pohybující se v okolí částky 200 tisíc korun, ale můžeme narazit i na vyšší částky, až 600 tisíc.

Půjčky do 24 hodin mohou pomoci

Půjčky do 24 hodin jsou nejlepší na splacení starých závazků, neboť využití půjčených peněz není sledováno. V zásadě se půjčky dělí na bankovní a nebankovní, ale většina bank a společností prostředkující půjčky online , nabízejí širokou škálu půjček do 24 hodin jak pro podnikatele, tak pro veřejné osoby. Jejich velkou výhodou je samozřejmě rychlost vyřízení, avšak na úkor vysokých úrokových sazeb. Tyto sazby se pohybují většinou někde kolem 13 procent p.a. RPSN pak od 14,4 procent. U většiny těchto půjček do 24 hodin získáte zdarma i pojištění proti neschopnosti splácet z důvodu smrti nebo trvalých následků úrazem. Také je možnost zřídit si volitelné pojištění pro případ dlouhodobé pracovní neschopnosti či nedobrovolné ztrát zaměstnání.

Půjčky do 24 hodin ihned na vašem účtu

Bankovní půjčky do 24 hodin jsou jednoduché neúčelové úvěry, většinou okamžitě, jednorázově převedené na váš účet, nebo vyplacené v hotovosti. U bankovních půjček do 24 hodin, musíte však splnit několik podmínek. V prvé řadě musíte mít samozřejmě osmnáct let a trvalý pobyt na území České Republiky, nebo u cizinců přechodný pobyt s dlouhodobým vízem. Dále po vás bude banka chtít doloženou výši přijmu.

Je vcelku jedno jestli se jedná o zaměstnanecký příjem, příjem z podnikatelské činnosti nebo starobního důchodu, důležitá je pro banku samozřejmě výše tohoto příjmu. Tato cifra je u každé banky jiná, mění se také s požadavkem sumy jakou si chcete půjčit. Počítejte však s tím, že se může jednat až o částky 17500 měsíčně a víc. Poslední podmínkou je pevná linka do vašeho zaměstnání. Za zmínku stojí také to že u této půjčky nepotřebujete ručitele a že banka vždy nahlíží do bankovního registru. Délka splácení se pohybuje mezi 6 až 72 měsíci. Samozřejmě to také záleží na tom, jakou banku si zvolíte.

Vyřiďte si půjčky do 24 hodin

U nebankovní půjčky nám odpadá hned několik nepříjemností, nemusíte ji vyřizovat v bance, stačí zvednout sluchátko či vyplnit žádost online. Další výhodou je také to, že se jedná o půjčku bez registru ihned . Tím pádem jsou velmi Rychlé a peněz se můžete dočkat ještě ten den, kdy jste o půjčku zažádali. Nevýhodou sou však tím vyšší úroky. Proto se doporučuje si vždy přečíst podmínky poskytnutí půjčky, RPSN a také možnosti předčasného splacení. Nezaměřujte se také pouze na jednoho poskytovatele a porovnávejte je mezi sebou. Hledejte vždy pro vás ty nejvýhodnější podmínky. Ostatní atributy jsou většinou shodné s půjčkou bankovní.


Hodnocení

Hodnocení: 3.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 22712x | 6. září 2009 | Druhy půjček | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Otakar P.

neděle, 13. září 2009
16:34

Dobry den potřeboval bych co nejdřiv pujčit 300000síc ale jsem v registru.Zmanželkou pracujeme tel608949914 moc děkuji s pěchato
---------------------------------
Zpráva byla upravena adminem 19.10.2009 ve 20:24:34


posted by: Otakar P. (OtakarParik(a)seznam.cz) [Odpovědět]