verze pro tisk

Srovnání půjček je nejlepší cestou, jak si najít ideální úvěr

Srovnání půjček je nejlepší cestou, jak si najít ideální úvěr

Pokud jste se někdy v životě ocitli v situaci, kdy jste potřebovali půjčit peníze, možná ještě řešili dilema, u které úvěrové společnosti si o půjčku zažádat. Jednodušší to samozřejmě mají ti, kteří nemají žádné dluhy a záznamy v registrech a mají dostatečný doložitelný příjem, naopak lidé s exekucí, zápisem v registru SOLUS nebo bez příjmů shánějí půjčku obtížněji. Ať už je ale vaše finanční situace jakákoliv, můžete si vždy vybrat z více poskytovatelů. Nabídka úvěrových produktů na našem trhu je velmi rozsáhlá a zvláště na tzv. rizikové klienty se zaměřuje velké množství společností.

Optimální cestou, jak si najít vhodnou půjčku rychle, jednoduše a efektivně, jsou internetové srovnávače půjček. Jsou v nich zařazeny jak známé půjčky od velkých společností (Česká spořitelna, Komerční Banka, Cetelem, Provident Financial, Ferratum atd.), tak i od malých poskytovatelů, jako je např. BB půjčka , Sumo půjčka nebo Tommy Stachi. Sjednání úvěru přes tyto stránky má jen samé výhody – v čem tyto výhody spočívají si můžete přečíst na dalších řádcích.

Všechny druhy půjček na jednom místě

Velkým plusem řady portálů, specializovaných na srovnání půjček, je to, že se v nich porovnávají různé typy úvěrů. Najdete v nich jak bankovní, tak i nebankovní půjčky, malé půjčky do výplaty i vysoké úvěry v řádech statisíců až milionů, hotovostní i bezhotovostní půjčky a řadu dalších. Některé srovnávací weby nabízejí i porovnání konsolidací či kreditních karet a v poslední době se v nich začaly objevovat i P2P půjčky.

Porovnání podle různých parametrů

Jednou z pozitivních vlastností internetových srovnávačů je možnost porovnat si jednotlivé nabídky podle různých kritérií – např. podle výše půjčky, doby splatnosti, úrokové sazby atd. Pro každého je sice prioritou něco jiného, srovnávací weby ale nabízejí dostatek informací každému, kdo hledá výhodný úvěr. Nechybějí ani tabulky splátek a další podrobnosti, které doplňují základní srovnání půjček .

Podrobné recenze a návody

Součástí webových srovnávacích stránek ale nejsou jen pouhá čísla. Většinou tyto portály nabízejí i podrobné recenze k jednotlivým půjčkám a každý zájemce tak získá veškeré potřebné informace. Některé weby (např. PůjčkyHned.cz) mají v recenzích zahrnuty i názorné návody, jež krok po kroku vysvětlují, jak si daný úvěr sjednat prostřednictvím internetu. Nemůže vás tak nic zaskočit a vyřízení půjčky online zvládnou i ti žadatelé, kteří nejsou v oblasti internetu tolik zkušení.

Užitečné informace a články, týkající se půjček

Kromě přehledného srovnání a podrobných recenzí obsahují srovnávací portály také spoustu zajímavých článků, které se týkají bankovních i nebankovních půjček a dalších úvěrových produktů. Zájemci o úvěr se tak mohou dozvědět množství novinek a zajímavých informací, jenž jim pomohou při hledání té správné půjčky a zároveň díky tomu získají lepší přehled o tom, co se ve světě financí děje.

Úspora času a především peněz

Nejdůležitější a klíčovou výhodou srovnávacích portálů je ale úspora peněz. Velmi snadno a rychle si s jejich pomocí zjistíte, která dostupná bankovní či nebankovní půjčka je pro vás nejlevnější (nebo dokonce zdarma) a ušetříte tak spoustu peněz na poplatcích a úrocích. Zároveň ušetříte i čas, jenž byste jinak strávili hledáním přes vyhledávače a procházením jednotlivých webů. Použít srovnávač půjček se prostě vždy vyplatí, ať už hledáte malou půjčku do výplaty nebo vysoký úvěr na několik let.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 3714x | 3. listopad 2016 | Druhy půjček | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Mánička

pondělí, 5. březen 2018
18:16

Hledáte lukrativní podmínky půjčky, navštivte site rychlapujcka-is velmi bohatý výběr podmínek.


posted by: Mánička (manicka.mlynar(a)seznam.cz) [Odpovědět]