verze pro tisk

Půjčky na občanský průkaz

Půjčky na občanský průkaz

Půjčky na občanský průkaz jsou určeny zejména lidem, kteří z nějakého důvodu nemohou doložit výši svého přijmu nebo v té době žádné příjmy nemají. Bohužel nic není zadarmo a tak u těchto půjček musíte ručit nějakým svým majetkem, který svou hodnotou převyšuje půjčovanou částku. To může být například dům, osobní automobil nebo jiný cenný majetek. Tyto zástavy pak budou poté čekat až dlužnou částku splatíte , jinak samozřejmě připadnou vašemu věřiteli tedy člověku nebo společnosti, která vám peníze půjčila. Výhodou také je, že výše půjčky je vcelku flexibilní a pokud máte dostatečnou zástavu, není problém si půjčit i několik set tisíc korun.

U půjčky na OP nemusíte dokazovat svůj příjem

Základem půjčky na občanský průkaz je tedy to, že nemusíte dokazovat výši svých příjmů. To ve svém důsledku ale znamená, že takovouto půjčku u žádné banky neseženete a je tedy třeba se poohlédnout v soukromém sektoru. Tato skutečnost s sebou nese jistá rizika, a to zejména, že narazíte na někoho nepomstivého, kdo vás bude chtít o vaše peníze spíš připravit, než vám pomoci ze svízelné situace.

Dbejte proto zvýšené opatrnosti při výběru firmy nebo osob, u které si půjčíte. Obzvlášť opatrní buďte při podepisování smlouvy, máte-li pochybnosti, vezměte si smlouvu k pročtení v klidu domů nebo se poraďte s odborníky.

Počítejte s vyšším úrokem u půjčky na OP

Dalším nepříjemným faktem je to, že na tuto půjčku dostanete v celku dost vysoký úrok neboli RPSN Proto si vždy ověřte výši úroků, dejte pozor na záměnu roční a měsíční úrokové sazby a také doby splácení. Pokud je to možné, usilujte spíše o některou z bankovních půjček a pokud to ve vašem případě prostě nejde, soustřeďte se na známé společnosti a v žádném případě neplaťte žádné poplatky předem.

Ověřených společností, kde vám bez problémů zajistí půjčku na občanský průkaz, je dnes mnoho a v současné době, kdy je zvýšená nezaměstnanost se s žádostmi přímo roztrhnul pytel. Pokud tedy uvažujete o půjčce na občanský průkaz a myslíte si, že je to pro vás to pravé, vyzkoušejte některou z těchto ověřených společností.

Například u Provident Financial sjednáte online nebo po telefonu půjčku do několika hodin a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Hotovostní půjčky na občanský průkaz naleznete také u jiných nebankovních společností.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 3415x | 7. září 2009 | Druhy půjček | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Provident

pátek, 12. srpen 2011
12:22

Doporučujeme také půjčky Provident - snadná dostupnost pro každého.


posted by: Provident (info(a)novapujcka.cz) [Odpovědět]