verze pro tisk

Půjčky na směnku

Půjčky na směnku

Půjčky na směnku využijete v případě, že potřebujete půjčit peníze ihned a hotově. Značnou výhodou této půjčky je, že si můžete půjčit peníze i přes to, že máte záznam v bankovním registru. Za vypůjčené peníze budete ručit směnkou. Směnka je písemný zákonný doklad o finančním závazku k další osobě/osobám. Je to cenný papír a může se s ním obchodovat. Pokud podepíšete směnku, ručíte za ní celým svým majetkem. Nevýhodou půjčky na směnku je samozřejmě v celku vysoká rizikovost poměrně vysoké úroky oproti obyčejným půjčkám. Proto tuto půjčku používejte pouze v případě, že potřebujete peníze nutně a opravdu rychle a nemůžete je získat jiným, pro vás ekonomičtějším způsobem.

Průběh vyřízení půjčky na směnku

Získání půjčky na směnku probíhá následovně. Nejprve se předběžně domluvíte na požadované částce a z té se pak určí úroky. Tyto jsou většinou závislé na požadované částce. Pokud je vše v pořádku, můžete směnku vyřídit i během několika minut. Pro úspěšné získání půjčky na směnku je také dobré mít uzavřené úrazové a životní pojištění

Čeho se vyvarovat u půjčky na směnku

Pokud tedy nutně potřebujete peníze a není pro vás jiná možnost, než směnka vyvarujte se alespoň nejčastějším chybám. I když zřejmě potřebujete peníze velmi rychle, snažte se projít co nejvíce možností a nabídek. Snažte se zjistit co nejvíce informací tak, aby byla směnka pro vás co nejvýhodnější. Nikdy neplaťte žádné poplatky předem a ujistěte se že konzultace jsou zdarma. Pokud někomu budete ručit za směnku, ručíte také za její splacení. Nenechte se ničím zaskočit a nic nepodepisujte bez důkladného přečtení. I když spěcháte, věnujte výběru a uzavření půjčky i několik hodin. Někteří lidé se budou snažit využít toho že pospícháte.

Půjčky na směnku přinášejí peníze prakticky ihned

Výhody a nevýhody půjčky na směnku jsou tedy skoro jasné. Výhodou je samozřejmě rychlost s jakou peníze dostanete. Dále pak to že po vás nikdo nechce žádné ověření vašich příjmů a nenahlíží se do bankovního registru. K nevýhodám pak patří bohužel to, že rychlost je úměrná rizikovosti půjčky, to se také promítne do výše úroku. Rychlost by se dala také bohužel považovat i za nevýhodu, protože si člověk často neuvědomí, co podepisuje a jaké bude mít závazky.

Čtěte také:


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 3863x | 10. září 2009 | Druhy půjček | comments: 2


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Josef Šťastný

pátek, 28. květen 2010
21:41

Sháním 700 000 tis. na směnku na 20 let. Potřebuji vyplatit více pohledávek a splácet jenom 1 splátku. Jsem v registru. Bohužel, nevlastním žádnou nemovitost a bez poplatků předem. Jsem ze Vsetína, zaměstnaný a mohl bych splácet 5-6 000 tis. měs. Jaké by byly podmínky- měs. splátky a na jakou dobu a jak dlouho by trvalo vyřízení. Dost to spěchá. Díky za odpověď.
Mob.-732656766


posted by: Josef Šťastný (10pista10(a)seznam.cz) [Odpovědět]

a3fMmlKz

čtvrtek, 9. červenec 2015
14:02

My brother sesuegtgd I might like this web site. He used to be entirely right. This post actually made my day. You can not believe just how much time I had spent for this info! Thank you!


posted by: a3fMmlKz (0c0fkwabwzx(a)outlook.com) [Odpovědět]