verze pro tisk

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení příjmu, jsou možností, jak si bez problémů půjčit střední finanční obnos, aniž byste musí předkládat doklad o výši vašeho příjmu. Tyto půjčky však nalezneme pouze v sektoru soukromého finančnictví - tedy u nebankovních společností. Bankovní ústavy takovouto službu neprovozují.

Půjčky bez potvrzení o příjmu však mají jeden důležitý nedostatek, a to ten, že její úroková míra je podstatně vyšší než je tomu u běžných bankovních úvěru. Tato úroková sazba se odvíjí od výše půjčené částky a všeobecně tak platí, že čím víc si půjčíte, tím větší dostanete úroky. Každopadně je ale nutné poznamenat, že takovéto půjčky mohou některým lidem pomoci. Nemáte-li totiž jenou možnost, asi je vám vcelku jedno, že budete muset platit vysoké úroky.

Čím ručit u půjčky bez potvrzení o příjmu

Ručit u takovéto půjčky bez potvrzení o příjmu, můžete například nemovitostí, autem nebo jiným hmotným majetkem. Vyvarujte se však ručení směnkou, tento způsob ručení bývá velmi zrádný a může vám v budoucnu způsobit nemalý stres. Ovšem na druhou stranu může být stresovou situací i to, kdy nebudete mít peníze na to, co byste skutečně chtěli. Každopadně i u tohoto druhu půjčky si nejdříve pořádně promyslete, co vlastně jste schopni či ochotni nabídnout jako protihodnotu.

Půjčka ručená autem

Jednou z možností jak ručit půjčku bez potvrzení o příjmu je úvěr krytý autem, čili půjčka na auto v rozmezí od 30.000 do 200.000 korun.


HodnoceníZobrazeno: 2951x | 29. září 2009 | Druhy půjček | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!