verze pro tisk

Půjčka prostřednictvím SMS zprávy neboli Finská půjčka

Půjčka prostřednictvím SMS zprávy neboli Finská půjčka

Finská půjčka je typ rychlé půjčky, o kterou je možno zažádat prostřednictvím SMS zprávy. Svůj název získala podle toho, že je sms půjčka oblíbená především v severských zemích, a to hlavně ve Finsku. I u nás už si však získává své příznivce. Většinu žadatelů tvoří mladí lidé ve věku od 18 do 26 let. O půjčku žádají zpravidla v případech, že nemohou vyjít s měsíčním příjmem, takže hlavní nárůst zájmu lze zaznamenat zhruba týden před výplatou. Finská půjčka má totiž jistá specifika, která ji předurčují k tomu, aby byla využívána právě v takovýchto a podobných případech.

SMS Finská půjčka

SMS půjčka - Online Žádost

Výše poskytované částky je ve srovnání s jinými typy rychlých půjček poměrně nízká, řádově se jedná o pár tisíc korun. Společnost, která tímto způsobem poskytuje peníze, si musí při první půjčce klienta prověřit, proto první půjčka bývá jen nízká, např. 1000,- Kč. Pokud klient splatí půjčené peníze včas a ve stanovené výši, může si příště požádat o vyšší částku. Takto se postupuje až do určité částky, která představuje pro daného klienta strop vyplývající z jeho situace.

Doba splatnosti u finské půjčky

Dalším specifikem Finské půjčky je doba její splatnosti. Bývá poměrně krátká, zpravidla dva týdny od aktivování půjčky, což opět souvisí s relativně nízkou částkou, která byla poskytnuta. Každého potenciálního zákazníka jistě zajímá výše úroku. Ten je v případě Finské půjčky docela vysoký, pohybuje se kolem 25 %, takže když si klient půjčil 1000,- Kč, musí do dvou týdnů splatit 1250,- Kč. Z uvedeného vyplývá, že největší výhody získávají zákazníci, kteří se stanou pravidelnými klienty a žádají o půjčku opakovaně.

Finská půjčka má pro vás peníze ihned

Pozitivem Finské půjčky je možnost získat peníze z pohodlí domova, bez dlouhého vyřizování a čekání. Stačí vlastnit mobilní telefon či internet a jednoduše kontaktovat tu správnou společnost, u nás např. Ferratum s.r.o.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 4484x | 7. říjen 2009 | Druhy půjček | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ZANETA

středa, 2. prosinec 2009
10:33

DOBRÝ DEN POTŘEBUJI PUČIT 1000KČ DĚKUJI ŽANETA605570712


posted by: ZANETA (Zaneta25(a)seznam.cz) [Odpovědět]