verze pro tisk

Půjčky bez poplatku

Půjčky bez poplatku

Dnešní doba je v podstatě časem půjček. Lidé si půjčují prakticky na cokoliv a mnohdy jim ani nezáleží na tom, jestli v rámci půjčky budou muset řešit nějaké poplatky či nikoliv. Existuje spousta společností, které se honosí nízkou úrokovou sazbou, ale v jejich půjčkách je zahrnuto hned několik skrytých poplatků. Ty může klient vydat třeba za takové schválení úvěru anebo za vedení daného účtu, na který splácí své peníze. Vyznat se ve velkém množství úvěrů je mnohdy problém.

Sehnat půjčky bez poplatku je takřka nemožné

Skryté poplatky se mohou nacházet jak u úvěrových produktů od bankovních společností, tak i u těch nebankovních. Mnozí zprostředkovatelé inzerují, že jejich půjčky jsou zaručeně bez poplatků, ale věřit jim se stává v určitých případech hazardem, jelikož jejich poplatky se skrývají za naprosto banálními operacemi. Ideální je proto přečíst si přesně smlouvu o půjčce a podívat se na konkrétní podmínky, za jakých je tato půjčka uzavírána.

Nenechejte se napálit při hledání půjčky bez poplatku

Častěji je výhodnější vzít si půjčku s většími úroky než půjčku, ve které je skryta spousta poplatků. Zajímavé půjčky z bankovních institucí nabízí bez poplatků třeba taková GE Money Bank. Z nebankovních společností jmenujme třeba Provident Financial.


Hodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 3088x | 15. únor 2010 | Druhy půjček | comments: 2


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

skutocne pre kazdeho

pondělí, 4. červenec 2011
17:52

platit za poskytnutie pozicky poplatky je zbytocne. treba si najst takeho poskytovala ktory poziciava pôžičky bez zbytocnych dalsich nakladov :)


posted by: skutocne pre kazdeho (peter.trnka(a)post.sk) [Odpovědět]

Provident

pátek, 12. srpen 2011
12:22

Doporučujeme také půjčky Provident - snadná dostupnost pro každého.


posted by: Provident (info(a)novapujcka.cz) [Odpovědět]