verze pro tisk

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Díky hypotéční nabídce od České spořitelny si můžeme dovolit zakoupit si dům, chytu či byt, které stojí nemalé finanční prostředky. V dnešní době jsou hypotéky velmi moderní záležitostí. Hypotéka České spořitelny je dlouhodobá záležitost, a tak by si měl každý z nás uvědomit, co vše nás v životě může potkat, abychom měli vše potřebné zajištěné. Měli bychom si vybrat takovou nemovitost, kterou si budeme moci dovolit splácet.

Služby spojené s hypotékou

Česká spořitelna nabízí služby, které jsou zdarma. Těmito službami jsou finanční poradenství a sjednání hypotéky. Můžete také využít on-line ocenění nemovitostí.

Flexibilita

Kdykoliv si při hypotéce od České spořitelny můžete zvolit změnu výše splátek, které měsíčně hradíte, aniž byste o svůj majetek či peníze přišly. Můžete si navolit také mimořádné splátky, máte li více peněz a chcete je použít a předplatit si některé splátky dopředu, poté není žádný problém tuto záležitost bezplatně vyřídit. Hypotéka České spořitelny se dá využít na cokoliv. Peníze jsou převedeny na váš účet během několika dní obvykle do 24 hodin od podpisu smlouvy a je jen na vás jak tyto peníze využijete.

Pojištění hypotéky České spořitelny

Díky pojištění hypotéky České spořitelny jsou vaše investice zcela zabezpečeny. Při zřízení hypotéky můžete využít služby, jako jsou pojištění proti neschopnosti splácet. Nikdy nevíte, zda přijdete o práci nebo se dostanete do nečekaných problémů, pro tyto účely pro vás hypotéka od České spořitelny připravila pojištění při ztrátě zaměstnání. Jak to funguje? Jednoduše přestanete splácet a doplatíte to později, až už budete schopni splácet. Můžete také využít přerušení splácení.

Charakteristika hypotéky České spořitelny

Délka splácení až do 30-ti let. Po dobu čerpání budete platit úroky z vyčerpané částky úvěru. Úvěr můžete částečně či zcela splatit bez jakékoliv sankce k datu změny úrokové sazby. Hypotéku získáte bez poplatku za vyřízení. Přesně víte, kolik platíte. Platíte pouze za zvolené služby, neplatíte tedy za nic, co nevyužijete


HodnoceníZobrazeno: 2438x | 15. červenec 2010 | Hypotéky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!