verze pro tisk

Nebankovní hypotéka bez nahlížení do registru

Nebankovní hypotéka bez nahlížení do registru

Pokud potřebujeme splatit definitivně všechny své dluhy a vyřešit tím problémy, máme celkem složitou situaci. Navíc, pokud máme zápis v registru dlužníků, je složité najít někoho, kdo nám půjčí a nenaletět lichvářům.

Rychlé řešení finančních problémů

Jednoduchým řešením je nebankovní hypotéka bez nahlížení do registru. Jedná se o jednoduchý finanční produkt, kdy můžeme získat v hotovosti až 70 procent hodnoty naší nemovitosti. Získaná hotovost může splatit všechny pohledávky i exekuce, které nám hrozí.Například můžeme získat 150 000 až 3 000 000 Kč při délce splátky až 180 měsíců.

Hypotéka bez nahlížení do registru

Navíc tyto peníze má nadosah každý, kdo disponuje nějakou nemovitostí. Není potřeba dokládat výši příjmů, při schvalování není nahlíženo do registru dlužníků. Hypotéka bez registru je tedy opravdu pro každého vlastníka nemovitosti, k vyřízení je třeba jen občanský průkaz a list vlastníka nebo kupní smlouva na nemovitost.

Snadné a rychlé vyřízení hypotéky

Vyřízení je také zcela snadné a rychlé. Prvním krokem je vyplnění formuláře na internetových stránkách hypotéky bez registru. Do 48 hodin budete kontaktováni call centrem, protože bude potřeba doplnit několik dalších údajů pro výpočet možné půjčky. Potom bude sestavena nabídka možností, ze které si při návštěvě obchodního zástupce můžete vybrat.

Během jednoho až dvou dnů se dozvíte, zdali byla hypotéka bez registru schválena a po podpisu smlouvy dostanete peníze na svůj účet. Během pěti dnů tak můžete snadno zařídit splacení všech svých dluhů a vyřešení finančních problémů.


HodnoceníZobrazeno: 2081x | 11. únor 2011 | Hypotéky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!