verze pro tisk

Ta nejvýhodnější hypotéka

Ta nejvýhodnější hypotéka

Toužíte po vlastním domečku? Nebo prostě jen existuje něco, co už hodně dlouho chcete koupit, ale jde o až moc vysoký obnos, jenž byste spořili po velice dlouhou dobu? Tak či onak nejde o velký problém. To, po čem toužíte můžete získat relativně rychle pomocí americké hypotéky.

Tento typ úvěru nabízí WPB Capital. Americká hypotéka se přitom vyznačuje tím, že nemusíte prokazovat ani vysvětlovat, nač peníze potřebujete.

WPB Capital nabízí úvěr ve výši 2 000 000 Kč až 1 000 000 000 Kč. Úroková sazba je zde stanovena již od 8,5,% p.a.. Maximálně vám přitom budou vyplaceny peníze až do sedmdesáti procent tržní hodnoty nemovitosti, peníze získáte jednorázovým převodem na váš běžný účet.

Na splatnost úvěru pak budete mít tři až dvacet let.

Hypotéka WPB Capital se vyznačuje také tím, že máte možnost získat individuální splátkový plán nebo tím, že jsou u klientů akceptovatelné zápisy v nejrůznějších registrech dlužníků.

Tento úvěr na bydlení společnosti WPB Capital ale nabízí také další výhody. Samozřejmě už bylo zmíněno, že s americkou hypotékou nemusíte prokazovat účel, nač peníze potřebujete. Rovněž můžete o peníze žádat, jste – li v zaznamenáni v registru dlužníků. Úvěr je vhodný také pro ty cizince, kteří mají dlouhodobý nebo snad trvalý pobyt na území České republiky. A zároveň je zde možnost splátkového kalendáře, takže úvěr nemusíte splatit najednou.

Takovýto relativně velký objem peněz může klientům posloužit v mnoha více či méně příjemných životních situacích. Nejenže s ním můžete pořídit nový domov, můžete zpětně profinancovat již vlastněné nemovitosti. Rovněž ale mohou posloužit na něco úplně jiného, než je financování bydlení , konkrétně mohou tyto peníze posloužit při startu vaší podnikatelské činnosti jako vklad do podnikání nebo při koupi obchodního portfolia.

Nebo pokud máte několik drobných závazků, jež musíte v různých intervalech splácet, můžete je všechny převést do jednoho úvěru, respektive můžete peníze použít pro konsolidaci vašich drobných závazků.

Zkrátka máte mnoho možností a mnoho důvodů, proč o americké hypotéce WPB Capital alespoň zauvažovat. Máte – li zájem, vyplňte teď hned nezávaznou žádost o úvěr, kontaktní formulář najdete na webových stránkách banky. Za pá týdnů už ta možná budete bydlet ve vlastním.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1908x | 3. srpen 2012 | Hypotéky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

KPgvZ11z6

čtvrtek, 9. červenec 2015
06:02

Ashley on Jetty or Not, Here I Come Born and raised in Ft Lauderdale! Almost all of the potohs of me as a toddler and little kid are...Christmas Sony Camera Deals 2012 on Light It Up This Christmas not everyone would need a nose job but my girlfriend really needs some rhinoplasty coz her nose is kind of... Theme: Coraline by Automattic. Proudly powered by WordPress.


posted by: KPgvZ11z6 (qtbi5sz13k(a)outlook.com) [Odpovědět]