verze pro tisk

Jak poznat správnou hypoteční kalkulačku?

Jak poznat správnou hypoteční kalkulačku?

Jak poznat správnou hypoteční kalkulačku?

S hypotečními kalkulačkami se v poslední době doslova roztrhnul pytel. Hypotéky jsou prostě „in“ a na internetu tak panuje litý boj o pozornost potenciálních klientů. Jak si ovšem v moři hypotečních kalkulaček vybrat tu správnou?

Žádné údaje předem

Hypoteční kalkulačka slouží ve spoustě případů jako nástroj ke snadnému získávání kontaktních údajů na potenciální klienty. Setkat se tedy můžete i s hypotečními kalkulačkami, které po Vás vyžadují poskytnutí kontaktních údajů ještě před samotným výpočtem. V řadě případů Vám pak daná internetová stránka s hypoteční kalkulačkou neposkytuje informace o tom, jak bude s Vašimi kontaktními údaji naloženo.

Na internetu přitom platí zásada, že byste své kontaktní (osobní) údaje měli poskytovat pouze důvěryhodným subjektům.

Maximum informací o hypotéce

Správná hypoteční kalkulačka Vám samozřejmě poskytne maximální počet informací, tj. informaci o měsíční splátce, informaci o celkových zaplacených úrocích a částku, o kterou hypotéku přeplatíte. Vzhledem k tomu, že je řada hypotečních kalkulačce provozována nezávislými hypotečními specialisty, můžete jako „bonbónek“ požadovat informaci o úspoře při využití služeb takového hypotečního specialisty.

Jednou z takových kalkulaček je i hypoteční kalkulačka na PenizeNAVIC.cz, kterou zobrazuje i obrázek v článku.

V případě této hypoteční kalkulačky se Vám nabízí možnost výpočtu úspory na Vaší hypotéce při využiti hypotečního specialisty, toho pak můžete kontaktovat přímo na stránce s touto kalkulačkou.

Samozřejmostí je možnost poskytnout Vaše osobní údaje až po samotném výpočtu, tzn. pouze v případě Vaší spokojenosti.


HodnoceníZobrazeno: 1769x | 17. srpen 2012 | Hypotéky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!