verze pro tisk

Vlastní bydlení snadno a rychle

Sehnat finance na vlastní bydlení dnes není tak problematické, jako tomu bylo v minulosti. Je mnoho lidí, kteří sní o tom, že budou bydlet v domě či bytě, který budou vlastnit, nicméně na pořízení nemovitosti nemají dostatek volných finančních prostředků a obyčejným spořením by na vysněné vlastní bydlení dosáhli až za mnoho let. V případě, že tito lidé mají dostatečné pravidelné příjmy ze zaměstnání nebo podnikatelské činnosti, mohou si peníze na nákup vlastního bydlení sehnat snadno a rychle prostřednictvím hypotéky od České spořitelny.

Hypotéka od České spořitelny

Česká spořitelna je bankovním ústavem, který ročně poskytuje velké množství hypoték. Hypotéka od České spořitelny se dá zařídit velmi rychle, prakticky během několika málo dnů můžete mít potřebné peníze k dispozici. Vyřídit ji lze bez zbytečných poplatků, navíc je nyní hypotéka u této banky poskytována za velmi výhodných podmínek, neboť úrokové sazby začínají již od 3,04%. Klienti si navíc mohou zvolit dobu splácení, výši hypotéky a také fixační období.

Hypotéka do 100% hodnoty nemovitosti

Žít pod vlastní střechou je neocenitelné. Člověk má vždy jistotu, že se neocitne ze dne na den na ulici. Při promyšleně sjednané hypotéce s rozumnými splátkami, které nijak výrazně nenaruší jeho finanční rozpočet, je hypotéka ideálním řešením, jak docílit toho, že bude bydlet skutečně ve svém. Tuto jistotu nemůže bydlení v nájmu nikdy dát. Česká spořitelna nabízí hypotéku až do 100% hodnoty nemovitosti, což znamená, že klient nemusí platit za nákup nového bydlení nic ze svého, není třeba mít naspořené prakticky žádné peníze, přesto si zajistí vlastní byt či dům. Ve spolupráci s hypotečním poradcem České spořitelny vždy nalezne takovou hypotéku s podmínkami, jež mu budou maximálně vyhovovat.


HodnoceníZobrazeno: 1665x | 13. říjen 2012 | Hypotéky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

laty

pondělí, 22. říjen 2012
13:22

laty

Nedávno si švagr se švagrovou brali hypotéku a musím říct, že obdivuju lidi, co se ve všech těch nabídkách vyznají. I oni byli zmatení, tak využili služby na stránce kliksrovnani.cz/hypoteky, kde jim pak vlastně udělali jakoby hypotéku na míru.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 25.06.2014 ve 23:06:05


posted by: laty (laty(a)seznam.cz) [Odpovědět]