verze pro tisk

ČSOB Americká hypotéka - půjčka na cokoliv

ČSOB Americká hypotéka - půjčka na cokoliv

Americká hypotéka je půjčka hypotečního typu, ovšem na rozdíl od běžné hypotéky se jedná o neúčelový úvěr. Klasické hypoteční úvěry jsou poskytovány za účelem investice do bydlení – na nákup nemovitosti či bytu, rekonstrukci, modernizaci bydlení apod. Prostředky získané v rámci ČSOB Americké hypotéky lze použít k čemukoliv. Samozřejmě je klient může investovat do bydlení, ale může je využít i na nákup auta, na financování zahraniční cesty nebo studia, na rozjezd podnikání, refinancování dříve poskytnutých úvěrů atd. Účel investice je zcela na klientovi a banka na rozdíl od klasického hypotečního úvěru nezjišťuje, k čemu jsou peníze použity. Jako u jiných typů hypoték však banka získává zástavní právo k nemovitosti, kterou klient bance ručí za půjčené peníze.

Výhody ČSOB Americké hypotéky

ČSOB Americká hypotéka je poskytována ve výši od 200 000 Kč do 5 000 000 Kč, maximálně však do výše 70 % ceny zastavované nemovitosti. Doba splatnosti v tomto případě činí 3 roky až 20 let. Výhodou ČSOB Americké hypotéky jsou rozhodně nižší úrokové sazby než u běžných spotřebitelských úvěrů. Americká hypotéka může být pro některé klienty atraktivní také tím, že umožňuje provést mimořádnou splátku nebo předčasné splacení úvěru a to kdykoliv a bez smluvní pokuty. ČSOB nabízí k hypotečnímu úvěru i další služby, jako třeba sjednání pojištění schopnosti splácet, pojištění nemovitosti nebo pojištění domácnosti, a to vše přímo na pobočce. Podle zájmu klienta může banka zajistit odhad ceny nemovitosti a zařídí také výpis z katastru nemovitostí.

Podmínky poskytnutí ČSOB Americké hypotéky

Hypotéka může být poskytnuta osobě starší 18 let a té, která ke dni konečné splatnosti úvěru nepřesáhne věkovou hranici 70 let. Žadatel musí mít prokazatelný příjem (ze závislé činnosti, z podnikání nebo jiný bankou uznatelný příjem). O hypotéku lze požádat individuálně nebo se spolužadatelem přitom alespoň jeden ze žadatelů musí být majitelem úvěrované nemovitosti. Zastavená nemovitost se musí nacházet na území České republiky a musí být pojištěna.


HodnoceníZobrazeno: 2733x | 13. listopad 2009 | Hypotéky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!