verze pro tisk

Financování vašeho nového domova

Financování vašeho nového domova

S normálními příjmy bychom na nový nebo i starší dům šetřili neúměrně dlouho. Komu by se pak na stará kolena chtělo stěhovat? S tímto faktem kalkulují banky a nebankovní subjekt , z čehož jasně vyplývá, že nabízí finanční produkt, který je výhodný pro obě dvě strany.

S hypotékou bydlení na dosah

Abyste měli bydlení skutečně na dosah, je nutné si zařídit hypotéku, která by pro vás znamenala jedině. Zadlužíte se na několik let (často i desítek let) za tu cenu, že si budete moci užívat ve vlastním domě. Ruku na srdce, ono to často ani jinak nejde udělat, takže mnohdy je právě hypotéka tou jedinou reálnou šancí na to, abyste mohli důstojně bydlet.

Výběr hypotéky je velký

Zpočátku si ale potřebujete vybrat takovou banku, která vám bude schopna nabídnout takové podmínky, díky kterým si budete nový dům moci pořídit. Na internetu najdete obrovské srovnání hypotéky od několika společností - dohromady se jedná o deset bank a pět stavebních spořitelen, což už dohromady dává pěkný přehled. Od nich dostanete úroky již od 4,39%, což je již velmi férová nabídka, za pomoci které ušetříte nemalé peníze (celkově i v řádech stovek tisíc).


Hodnocení

Hodnocení: 1.67 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


Zobrazeno: 2715x | 31. březen 2010 | Hypotéky | comments: 2


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

dtZsa7cM

čtvrtek, 9. červenec 2015
01:02

Many many quaitly points there.


posted by: dtZsa7cM (6900obh6ps(a)outlook.com) [Odpovědět]

7Wt9BRZX

sobota, 20. srpen 2016
17:47

One or two to rebemmer, that is.


posted by: 7Wt9BRZX (tbpm73t5j6(a)outlook.com) [Odpovědět]