verze pro tisk

Nebankovní půjčky ženám na mateřské dovolené

Nebankovní půjčky ženám na mateřské dovolené

Půjčky se staly v podstatě fenoménem dnešní doby. Ženy na mateřské dovolené mají sníženou šanci získat jakoukoli půjčku, nicméně i tak lze využít služby nebankovních společností, které tento typ úvěrů nabízejí. Půjčka na mateřské dovolené je prakticky možná pouze u nebankovních společností.

Banky potřebují u půjčky záruky

Banky jako jsou GE Money Bank, Komerční banka a další potřebují záruky k tomu, aby mohly půjčky poskytnout. Jedná se prakticky o půjčky bez registru ihned, kdy jsou peníze klientovi dodány do 24 hodin od podepsání smlouvy o poskytnutí této půjčky. Rychlé půjčky tohoto typu se také vyznačují absencí papírování. Například společnost Provident nabízí celou smlouvu sepsanou na list formátu A4. Nebankovní půjčky jsou typické taktéž tím, že jejich splácení probíhá zpravidla v mnohem kratších intervalech než jak to nabízí klasická půjčka.

Nebankovní půjčky jsou dostupnější

Klienti, tedy třeba ženy na mateřské dovolené, splácejí půjčky standardně každý týden. Splátky jsou tak mnohem nižší, což umožňuje klientům pohodlnější splácení. To lze realizovat jak přes bankovní účet, tak prostřednictvím zástupce společnosti, který je klientům dochází v pravidelných intervalech pro jednotlivé splátky. Využít tohoto zástupce společností, jakými mohou být třeba Ferratum, Home Credit Credium, Cetelem a nebo zmíněný Provident a další, mohou klienti také k poskytnutí poradenství.


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 3384x | 19. květen 2010 | Nebankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Provident

pátek, 12. srpen 2011
12:22

Doporučujeme také půjčky Provident - snadná dostupnost pro každého.


posted by: Provident (info(a)novapujcka.cz) [Odpovědět]