verze pro tisk

Půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez nahlížení do registru

Půjčky bez nahlížení do registru poskytují pouze nebankovní společnosti. Jedná se tedy o nebankovní půjčky, jež si mohou vzít prakticky všichni lidé bez ohledu na to, jestli ještě něco někomu dluží. U půjček bez nahlížení do registru nebude nikdo pohlížet na to, jestli dlužíte nějaký finanční obnos či nikoliv.

Kratší doba splácení pro půjčky bez nahlížení do registru

Půjčky bez nahlížení do registru disponují zpravidla kratší dobou na splácení. Konkrétně se pohybuje v rozmezí od 3 do 5 let. Rozhodně se není třeba bát malé dostupnosti tohoto druhu půjček. Stačí si pouze najet na internet a najít si některou ze společností, která tyto půjčky poskytuje. Mnohdy stačí pouze zadat do vyhledávače půjčky bez registru a najdete hned několik odkazů na společnosti. Půjčit si bez registru můžete také bez problémů po telefonu. Vyřízení je jak přes internet, tak i po telefonu je velmi rychlé, a zpravidla do 24 hodin.

Kolik si můžete půjčit?

Samotná výše půjček bez registru a bez poplatků se pohybuje zhruba kolem 250 000 korun. Jsou ale společnosti, které jsou ochotny půjčit i větší finanční obnos. Pokud se rozhodnete pro menší částky, tak k podepsání smlouvy nebudete potřebovat ani žádného ručitele Půjčka tohoto druhu je možná i u důchodců a v neposlední řadě i u žen na mateřské dovolené.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 3478x | 3. červen 2010 | Nebankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

FRANTIŠEK DANKO

sobota, 19. březen 2011
11:22

dobrý den.potřebuju půjčit 30 000 kč.jsem zaměstnaný.děkuji


posted by: FRANTIŠEK DANKO (feri67(a)seznam.cz) [Odpovědět]