verze pro tisk

Rychlá půjčka bez registru

Rychlá půjčka bez registru

Nebankovní půjčky lze rozdělit hned do několika kategorií dle toho, jaké jsou jejich základní charakteristiky. Jedním z těchto druhů půjček jsou i rychlé půjčky bez registru. Rychlé půjčky nabízí hned několik tuzemských společností, a to převážně prostřednictvím internetu anebo mobilního internetu.

Rychlé půjčky bez registru nabízí hlavně rychle peníze

Na prvním místě u těchto půjček je bezesporu rychlost, se kterou jsou vyřízeny. Není problém získat peníze do 24 hodin od podání žádosti o půjčku. Velkou devízou tohoto druhu půjček je bezesporu skutečnost, že je lze použít prakticky na cokoliv, co uzná člověk za vhodné.

Rychlé půjčky řeší problémy s penězi rychle

Výše finančního obnosu, který nebankovní společnosti poskytují, se pohybuje od několika tisíc korun až do výše nějakých 250 000 korun. Jestliže už některé společnosti peníze dlužíte, tak se to zpravidla nikdo nedoví, jelikož nebankovní ústavy poskytující tento druh půjčky si neověřují žádné registry dlužníků. Půjčky bez registru se také většinou obejdou bez poplatků předem.

Výše úroku u těchto půjček je vyšší

Nevýhodou je pochopitelně výše úroku, respektive roční procentní úrokové sazby. Ta bývá poměrně vysoká. Na zaplacení půjčky je tak třeba mnohem větších nákladů, než je tomu u půjček klasických.


HodnoceníZobrazeno: 2330x | 11. červen 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!