verze pro tisk

Půjčka Home Credit

Půjčka Home Credit

Cílem společnosti Home Credit je poskytovat služby na velmi vysoké úrovni. Každý klient musí být řádně informovaným a poučený před tím než si úvěr vyřídí.

Medifin

Je spotřebitelský úvěr určený který byl vyvinut k financování nadstandardních zdravotních zákroků a pomůcek. Klient jej může použít k zaplacení drahých zákroků a nemusí mít u sebe žádné peníze. Velmi velký důraz je kladen rovněž na rozpočet, aby se tento úvěr dal bez větších problémů splatit.

Auto úvěr

Díky Home Credit si můžete dovolit zakoupit vůz ať už ojetý, nebo nový. Výhodou tohoto produktů je možnost, že nemusíte platit nic a Home Credit vše zaplatí za vás. Délka splácení se pohybuje v rozmezí od dvou až do sedmi let. Pevná výška měsíčních splátek je určena dle splátkového kalendáře.

Kreditní karta Home Credit

Je mezinárodní platební karta standardu MasterCard Unembossed, která je nositelem opakovaného, tzv. revolvingového úvěru. Díky této kartě můžete platit například v zahraničí nebo i u nás v obchodech. Mezi nejzákladnější výhody této karty je bezúročné období v délce 51 dnů. Které se vztahuje na všechny bezhotovostní operace.

Telefonní půjčka

Je to hotovostní spotřebitelský úvěr který je poskytován až do výše 150 000 Kč. Tato půjčka lze sjednat pomocí telefonu, který máte doma. Číslo, které stačí vytočit je 800999900. Výplata hotovosti je k dispozici na vybraných pobočkách České pošty nebo převodem na účet.


HodnoceníZobrazeno: 2270x | 14. červenec 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!