verze pro tisk

Půjčka bez příjmu

Půjčka bez příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou dnes velikou výhodou pro mnoho lidí, kterým již banka nepůjčí ať už proto, že vykazují slabý měsíční příjem nebo již mají problémy se splátkami. Díky půjček bez příjmu si může půjčit i například důchodce a také ženy na mateřské dovolené. Dnes vám firmy nabízí nebankovní půjčky, díky nim není nahlíženo do centrálního registru dlužníků. Úrok půjček bez potvrzení o příjmu bývají mnohdy několikanásobně vyšší, než jsou úroky v bance. Pokud se ale rozhodnete využít takové půjčky, tak si vyhledejte seriózní firmu, která má určité reference, kladné ohlasy u svých zákazníků.

Výhody půjčky bez příjmu

Díky půjčce bez příjmu můžete získat ihned převodem na účet nebo v hotovosti částky od 30 000Kč do 200 000Kč. Půjčka bez prokazování příjmu je nejčastěji bez potřeby ručit. Ani nepotřebujete ručitele ani zastavit svou nemovitost. Roční procentuální sazba na výšení také známá jako RPSN se u takové půjčky pohybuje od 18% z celkové čerpané částky. Díky dlouhé době splácení si může tuto půjčku půjčit opravdu každý. Délka splácení je v rozmezí od 12 do 72 měsíců. Při vyřízení se neplatí žádné poplatky předem. Jediné kdy platíte poplatky je při vyřízení úvěru jen tehdy, když je úvěr schválen. Většina firem a poskytovatelů těchto půjček však poplatky ani nemá zavedeny. Díky tomu, že nemusíte prokazovat svůj příjem je u této půjčky vysoká schvalitelnost. Mezi největší výhody této půjčky patří i to, že je úvěr posouzen do několika hodin.

Nevýhody půjčky bez příjmu

Před tím než si takovou půjčku vezmete, musíte se však zamyslet nad různými kritérii. Které vás při splácení dlužné částky čekají. První věcí je uvědomit si, kolik si můžeme dovolit splácet. Spousta lidí si v dnešní době vezme vysoký úvěr nebo půjčku a poté se diví že mají problém vyžít s nízkým platem a ještě musí splácet půjčku. Druhá věc je, že je zbytečné zadlužit se, pokud to není nutné, vysoké úroky vám vezmou množství vašich peněz.

Doklady k vyřízení půjčky bez příjmu

Dva osobní doklady, doklad totožnosti a další průkaz, například řidičský průkaz nebo pas. Budete muset uvést číslo bankovního účtu, vaše telefonní číslo. Dále pak doručovací adresu, PSČ a město. Samozřejmostí je také adresa trvalého bydliště. Díky internetu dnes lze takovou žádost vyřídit z pohodlí vašeho domova.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 3127x | 19. červenec 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!