verze pro tisk

Provident půjčky lákají

Provident půjčky lákají

Nejen díky velmi výrazné reklamě a tomu, že jde o hodně známou společnost, je Provident jednou ze stálic na poli nebankovních půjček v České republice. V případě, že člověk potřebuje produkt s názvem půjčka bez nahlížení do registru, jeví se právě Provident jako skvělá volba. Rozhodnutí se, zda je právě půjčka Provident tou pravou. Pokusme se nyní charakterizovat samotnou společnost Provident a uvést si několik základních výhod půjček, které poskytuje.

Provident Financial jako stavilní společnost

Z pohledu důvěryhodnosti se jedná o spolehlivou společnost, jelikož disponuje poměrně hlubokou tradicí. V České republice působí tato společnost již třináctým rokem. Své fungování tedy zahájila již v roce 1997. Jinak se tato společnost může chlubit velmi silným zázemím. To je představováno hlavním vlastníkem Providentu – společností – britským International Personal Finance. Tato velká finanční skupina ovládá finanční trhy v několika dalších zemích. Jsou jimi zejména Polsko, Rumunsko, Slovensko a Maďarsko.

Nabídka půjčky Provident

Co se týká zákazníků, tak těch má tato velká finanční společnost celkem 1,94 milionu. Základním kamenem nabídky této společnosti je půjčka Provident. Tento typ úvěru se u společnosti revident vyskytuje hned v několika různých variantách! Tou základní jsou modifikace poskytující zájemcům hotovost do výše 3 000 korun. Jde o půjčku určenou zejména osobám, jež nepotřebují obrovskou finanční pomoc, ale jedná se spíše o jakousi menší výpomoc, kterou si tito lidé berou převážně před výplatou.

Neúčelové půjčky Provident

Obrovskou výhodou je určitě to, že tento druh úvěru není nikterak limitován. Jinými slovy, nejedná se o účelovou půjčku. Člověk, který si úvěr u Providentu vezme, si může peníze užívat, jak jen uzná za vhodné. Vše je ještě navíc podtrženo naprostou přehledností celého procesu půjčení finanční hotovosti! Tu je možno získat velmi rychle, a to klidně i do 24 hodin od podpisu smlouvy!


HodnoceníZobrazeno: 3241x | 6. září 2010 | Nebankovní půjčky | comments: 3


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Provident

pátek, 12. srpen 2011
12:22

Doporučujeme také půjčky Provident - snadná dostupnost pro každého.


posted by: Provident (info(a)novapujcka.cz) [Odpovědět]

PetrS

úterý, 23. srpen 2011
11:14

Provident půjčky jsou zajímavé, půjčuji si u nich pravidelně a zatím jsem spokojen.


posted by: PetrS (proweby(a)centrum.cz) [Odpovědět]

LiborT

čtvrtek, 16. únor 2012
21:42

Všiml jsem si v tom článku hlavně obrázku. Mám na mysli ten tunel z peněz. Vidím, že Provident umí vždy pobavit.


posted by: LiborT (hniti.dat(a)seznam.cz) [Odpovědět]