verze pro tisk

Nebankovní půjčky bez zástavy

Nebankovní půjčky bez zástavy

Potřebujete koupit sedací soupravu? Nebo vaše auto vyžaduje větší opravu? Chcete jet letos s dětmi k moři? Až 150 000 můžete snadno získat s půjčkou bez zástavy od Home Credit. Neupisujte se malým společnostem s často pochybnými podmínkami, když se můžete obrátit na jistotu v podobě jedné z nejsilnějších společností na trhu.

Vysoká hotovost bez zástavy

Můžete získat až 150 000 Kč v hotovosti na cokoli, a to bez jakékoli zástavy a bez ručitele Půjčka Home Credit se obejde bez velkého papírování, pouze v některých případech je třeba při vyšších půjčkách předložit potvrzení o příjmu, ale o tom je žadatel případně včas informován. Navíc je třeba připravit si platný občanský průkaz, jeden další doklad o totožnosti a údaje o zaměstnavateli.

Půjčka bez ručitel má dobu splatnosti v rozmezí 12 – 84 měsíců (po 12 měsících), žadatel si ji může zvolit libovolně. Předčasné splacení je zdarma a můžete ho provést kdykoli po informování klientského centra Home Credit. Navíc se můžete pojistit pro případ platební neschopnosti.

Online žádost o půjčku

Pokud vás zaujala půjčka bez zástavy, nejjednodušší cesta k ní je vyplnit on-line formulář, s dalšími informacemi se na vás poté obrátí pracovníci call centra. Vyřízení půjčky je zdarma, peníze dostanete do pěti dnů po schválení.

Úvěrová smlouva může být do jednoho měsíce od podpisu zrušena a za vrácení půjčky potom nejsou žádné poplatky, takže neváhejte, půjčka Home Credit může rychle a bezpečně vyřešit vaše problémy.


HodnoceníZobrazeno: 2616x | 13. únor 2011 | Nebankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Renata Vadaszová

úterý, 15. únor 2011
20:07

Dobry den potrebovali bychom pujcit,,cca 250tisic,,prijmy mame kolem 40-45tisic mesicne,,pritel je OSVČ A ja na MD TUDIZ PRO BANKU JSOU NASE PRIJMY NEDOLOZITELNE...proto se obracime na nebankovni sektor,,,,, dekuji specha Vadaszova tel:733726477


posted by: Renata Vadaszová (renata.vadaszova(a)seznam.cz) [Odpovědět]