verze pro tisk

Rychlá půjčka na dosah

Rychlá půjčka na dosah

Potřebujete rychle a snadno půjčku? Obvyklá čekací doba pěti, šesti dní je delší, než si můžete dovolit? Potom neváhejte a využijte půjčky od společnosti Tommy Stachi.

Rychlá půjčka ihned

Výhodou této půjčky ihned je rychlost, peníze dostanete v hotovosti do 30 minut po sepsání smlouvy na pobočce. Předem stačí pouze zatelefonovat nebo vyplnit webový formulář na snadnapujcka.cz. Jedná se o půjčky bez registru a poplatku, což znamená, že můžete půjčku získat, i když jste zapsaní v registru dlužníků, a neplatíte žádné poplatky předem. Zároveň můžete půjčku kdykoli splatit předem - bez sankcí.

Výhodné půjčky pro obyvatele středních Čech

Podmínkou získání půjčky ihned je stálé bydliště ve Středočeském kraji nebo Praze, dále je potřeba mít prokazatelný příjem přicházející na bankovní účet. K dojednání smlouvy je nutné přinést dva doklady totožnosti, pracovní smlouvu, výplatní pásky za poslední dva měsíce a výpisy z účtu za poslední dva měsíce. Podobně, pokud jste důchodce, potřebujete opět doklady totožnosti a výpisy z účtu nebo složenky prokazující příjem důchodu.

Klientem půjčky bez registru ihned se můžete stát i jako podnikatelé, potom je třeba předložit kromě dokladů totožnosti i živnostenský list, daňové přiznání za poslední rok a vydané faktury a výpisy z účtu za poslední dva měsíce.

Pokud jste hledali rychlou a bezproblémovou půjčku, zkuste služby snadnapujcka.cz, budete příjemně překvapeni.


HodnoceníZobrazeno: 2511x | 23. únor 2011 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!