verze pro tisk

Home Credit

Home Credit

Skupina Home Credit je součástí mezinárodní finanční skupiny PPF. Tato společnost se zaměřuje na spotřebitelské financování, konkrétně na spotřebitelské a revolvingové úvěry. Společnost Home Credit vám může pomoci hned v několika ohledech. Jednak vám může půjčit hotovost, může vám zprostředkovat nákup na splátky a také vám může pomoci s nákupem auta na splátky, právě proto je Home Credit online půjčka tolik oblíbená.

Na nebankovní společnost se můžete obrátit kdykoli, měli byste zde ale počítat s vyšším úrokem, než je tomu u velkých bankovních domů. Výhodou také je, že půjčka Home Credit nenahlíží do klasického registru dlužníků, nýbrž do registru Solus. Jeho výhodou je to, že na rozdíl od klasického registru dlužníků shromažďuje pouze negativní informace o klientech, kteří neplatí. Pokud jste bezproblémový klient, své závazky platíte včas a žádný záznam zde o vás není, pak společnost Home Credit nemá důvod vám nepůjčit, stačí si jen vybrat některý z produktů.

Do obchodu bez peněz díky Home Credit

Pokud potřebujete zakoupit nějaký spotřebič nebo zařízení bytu a nemáte potřebnou částku v hotovosti, můžete využít produktu nákupu zboží na splátky. Můžete jít prostě nakupovat bez hotovosti, musíte si pouze vybrat správného partnera, kterým ve vašem případě bude obchod, kde nabízejí spotřebitelské úvěry Home Credit.

Co k tomu potřebuji?

K tomu, abyste mohli nakoupit na splátky potřebujete pouze dva doklady totožnosti, při úvěru vyšším než 20 tisíc korun budete potřebovat také potvrzení o příjmu. Pak si prostě vyberete zboží a úvěrovou smlouvu uzavřete přímo v prodejně. Schválení smlouvy proběhne na počkání.

Zákazníkem Home Credit se můžete stát, pokud splníte několik jednoduchých podmínek. Musíte být občanem České republiky a starší 18 let a musíte mít stálý zdroj příjmů, který také musíte doložit. Sami si nastavíte délku splácení od čtyř do 48 měsíců. Výše úvěru se pohybuje od 3 tisíc korun do 100 tisíc korun a musíte složit libovolnou zálohu. Ta je minimálně 10% z prodejní ceny zboží do 20 tisíc nebo 20% ceny zboží nad 20 tisíc korun.

Pojištění úvěru

Samozřejmostí je nabídka pojištění neschopnosti splácet, vybrat si můžete hned z několika produktů. K hlavním výhodám takových nákupů patří, že s sebou nemusíte mít žádnou hotovost. Vše vyřídíte rychle přímo na prodejně a nepotřebujete žádného ručitele Po celou dobu splácení navíc budete splácet stejnou částku. Nevýhodou samozřejmě může být to, že výrobek o nějakou tu sumu přeplatíte, ovšem pokud něco opravdu potřebujete a nemáte v danou chvíli dostatečnou hotovost, pak moc na výběr nemáte.

Když máte raději hotovost Home Credit vám také pomůže

Pokud přece jen dáváte přednost hotovosti, i v této situaci vám může Home Credit pomoct. Postup je velmi jednoduchý, stačí zajít na vybranou poštu a tam vám peníze půjčí již od 10 tisíc bez ručitele a ještě ke všemu bez poplatku za uzavření úvěru. Navíc takový úvěr můžete kdykoli předčasně splatit, aniž byste museli něco platit. K vyřízení budete potřebovat pouze občanský průkaz. Výše úvěru, který můžete dostat je od 10 do 40 tisíc korun. Na poště vám rovnou sdělí vyjádření k poskytnutí půjčky a sami si zvolíte termín, kdy vás bude pracovník Home Creditu kontaktovat a dojedná s vámi konkrétní podmínky.

Vybrat si můžete i mezi posláním peněz na účet - bezhotovostní půjčka Home Credit - nebo si je můžete vyzvednout na poště. Samozřejmě i zde si můžete vybrat z několika způsobů pojištění, které sjednáte přímo při uzavírání úvěrové smlouvy a pojistné pak bude součástí pravidelné měsíční splátky. Nezapomeňte se vždy informovat o výši úrokové sazby.

Výhoda půjček Home Credit

Výhodou podobných půjček je vždy rychlost jejich vyřízení, ale nikdy ji nestavte na první místo. Home Credit nabízí i mnohé další produkty, můžete si například koupit dovolenou na splátky nebo dokonce nabízejí produkt lékařské péče na splátky. Úvěr je určen na nadstandardní zdravotní zákroky a pomůcky.

Výhodou může být, že si sami nastavíte výši splátek. Vždy si pozorně přečtěte smlouvu a pokud se vám v ní nebude něco líbit, zkuste to změnit. Mnohé internetové obchody pracují se společností Home Credit nebo s podobnými institucemi při splátkovém prodeji. Tady si hned můžete spočítat, kolik zaplatíte za vybrané zboží na víc, ale pokud zrovna nemáte dostatečnou hotovost, proč takových služeb nevyužít a nepořídit si třeba novou sedačku, pračku nebo cokoli co vám ve vaší domácnosti vypoví službu.


HodnoceníZobrazeno: 3872x | 17. srpen 2009 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!