verze pro tisk

Půjčky od Home Credit

Půjčky od Home Credit

Společnost Home Credit je v současné době spojována většinou lidí zejména se spotřebitelskými úvěry v podobě nákupů na splátky. Home Credit nabízí možnost nakupování na splátky zejména v různých obchodech s elektronikou a také v rozličných prodejnách i jiného zaměření.

Nebankovní spotřebitelský úvěr

Jedná se ovšem také o společnost, která poskytuje nebankovní spotřebitelské úvěry. Podívejme se tedy na půjčky u Home Credit poněkud zblízka a ukažme si jejich základní výhody a nevýhody. V první řadě je třeba říct, do jaké výše Home Credit půjčky vůbec nabízí. Jedná se o částky začínající na 10 000 a končící na 150 000 korunách. Výše samotného úvěru závisí pouze na konkrétním zájemci o tuto půjčku.

Sazby u půjčky Home Credit

Roční úroková sazba se u takovýchto půjček pohybuje kolem 16% p.a. Samotná výše této úrokové sazby se pohybuje v závislosti na výši půjčené sumy. Možnosti délky splatnosti si většinou také volí klient společnosti Home Credit dle svého vlastního uvážení a také dle toho, co mu samotná společnost Home Credit nabídne.

Velkou výhodou půjčení peněz u Home Credit je bezesporu také to, že půjčku je možné do jednoho měsíce zrušit. Jestliže se člověk zkrátka rozhodne, že nebude schopen svým závazkům dostát, tak může do jednoho měsíce od této půjčky odstoupit. Určitě se také není třeba bát toho, že by půjčka nebyla nějak jištěna.

Životní pojištění

K půjčce se vztahuje také mimo jiné pojištění výdajů, takže se není třeba bát toho, že člověk nebude schopen půjčku splácet. Stejně jako životní pojištění anebo povinné ručení či další finanční služby nevyžaduje půjčka u Home Creditu žádného ručitele Půjčku tak dostane prakticky každý člověk bez asistence někoho jiného. K tomu, abyste si půjčili peníze od Home Credit , také nepotřebujete zřizovat žádný nový speciální účet. Bohatě vám postačí běžný účet u stávající banky.

Home Credit půjčka se chybně píše také jako: Houm Kredit, Hom Credit, Hom Kredit a Home Kredit


HodnoceníZobrazeno: 2403x | 21. květen 2011 | Nebankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

2gmJVvC5

čtvrtek, 9. červenec 2015
03:56

Very true! Makes a change to see soenome spell it out like that. :)


posted by: 2gmJVvC5 (8546unpxc0(a)outlook.com) [Odpovědět]