verze pro tisk

Nebankovní úvěry lákají

Nebankovní úvěry lákají

Půjčit si finanční prostředky potřebuje v současné době stále více lidí. Tato skutečnost je jednoduše neoddiskutovatelná. Nabídka půjček je v současnosti poměrně bohatá a vybírat je možné jak z úvěrů od bankovních společností, tak i z nebankovního sektoru. Záleží pouze na potenciálním klientovi, kterou ze dvou základních variant zvolí.

Většina lidí jde pro půjčku do některé z bank, jelikož jsou to právě bankovní ústavy, které ještě stále vzbuzují u klientů největší důvěru. Bankovní půjčky jsou pochopitelně zárukou toho, že budete mít naprosto přesně dané podmínky, za kterých bude konkrétní úvěr uzavřen, a tyto podmínky se nebudou nijak měnit.

Bankovní vers. nebankovní sektor

Situace je stejná jako i u jiných známých produktů, které se uzavírají u bankovních společností. Na mysli máme třeba životní pojištění a jiné finanční produkty. Nebankovní sektor by měl fungovat podobně jako samotné banky, nicméně v mnohých případech tomu tak není. Některé nebankovní společnosti nabízí podmínky, které jsou v podstatě naprosto neakceptovatelné. Podívat je nutné se zejména na roční úrokovou sazbu, která se u některých půjček mnohdy pohybuje nad závratnou hranicí 15 procent. U takovýchto půjček klient přeplatí obrovské množství finančních prostředků a půjčka se určitě nevyplatí.

Ideální je volit nebankovní půjčky u některé z renomovaných společností, jako je třeba Provident anebo Ferratum SMS půjčka. Tyto společnosti jsou schopny dostát podmínkám, které si na počátku před uzavřením půjčky kladou. Velkou výhodou nebankovních společností je především ta skutečnost, že půjčky zde uzavřené je možné použít na cokoli. Jinak je také třeba konstatovat, že nebankovní společnosti půjčí i lidem, kteří již někde finanční prostředky dluží. Často ani nenahlížejí do žádných registrů dlužníků.


HodnoceníZobrazeno: 2120x | 28. květen 2011 | Nebankovní půjčky | comments: 2


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Provident

pátek, 12. srpen 2011
12:22

Doporučujeme také půjčky Provident - snadná dostupnost pro každého.


posted by: Provident (info(a)novapujcka.cz) [Odpovědět]

07j5IRoQCi9

středa, 8. červenec 2015
22:36

Haha. I woke up down today. You've chereed me up!


posted by: 07j5IRoQCi9 (d3hawyaiief(a)outlook.com) [Odpovědět]