verze pro tisk

Půjčky Provident nebo bankovní společnosti?

Půjčky Provident nebo bankovní společnosti?

Mnozí lidé se poměrně často ptají na to, jestli je výhodnější si půjčit u bankovní společnosti anebo u některé ze společností, které spadají do nebankovního sektoru. Typickou společností, která je sem řazena, je třeba společnost Provident. Ostatně její reklamy je možné spatřit jak v televizi, tak i v mnohých jiných mediálních prostředcích. Zejména na internetu má tato společnost velké množství reklam.

Když bychom se tedy měli soustředit na základní rozdíly mezi půjčkami u bank a mezi půjčkami u nebankovních společností v čele s Providentem, tak zjistíme, že Provident je zcela určitě z hlediska přístupnosti a podmínek pro získání úvěru jasnou volbou. Lidé, kteří nesplní požadavky bankovních domů, jdou odtud s pláčem. Požadavky bank jsou v mnohých případech velmi přísné a půjčky pro mnohé skupiny lidí nedostupné.

Z podmínek, které si třeba Česká spořitelna, Komerční banka anebo jiné bankovní domy kladou, bychom měli na prvním místě jmenovat zejména bezdlužnost žadatele o úvěr. Ta je v tomto ohledu naprosto prioritní záležitostí. Banky často nahlížejí do některého z registrů dlužníků a ověřují si, jestli je daný člověk solventní anebo solventní není. Banky také velmi často pohlížejí na výši příjmu žadatele o úvěr.

Ta musí odpovídat, jinak banka takovému člověku prostě a jednoduše úvěr nedá. Provident ani jiné společnosti u mnohých svých produktů takovéto záruky určitě nevyžadují. Stačí jim většinou podpis velmi jednoduché a krátké smlouvy, která jim zaručuje to, že daný klient bude splácet své půjčené finanční prostředky včas tak, jak by měl. Jinak je ovšem třeba na obranu bankovních domů říct, že nabízejí mnohem lepší podmínky daných úvěrů. Procentuální úrokové sazby jsou mnohem níže, než je tomu u nebankovních společností.


HodnoceníZobrazeno: 2167x | 3. červen 2011 | Nebankovní půjčky | comments: 2


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Provident

pátek, 12. srpen 2011
12:22

Doporučujeme také půjčky Provident - snadná dostupnost pro každého.


posted by: Provident (info(a)novapujcka.cz) [Odpovědět]

proti nespravedlnosti

čtvrtek, 15. květen 2014
10:41

Jet money(SMART MONEY) je hnusna lichva a zloději.Před třemi lety jsi od me přitelkyně mamka půjčila půjčku a ma přitelkyně ji ručila a vše bylo splacene i s opožděnými splatky.Vše bylo splacené a dokonce jim ještě chtěli nabídnout půjčku.Odstěhovali jse a mezi tím jeji mamce nabídli další půjčku ale už neměla zajem.Problém byl a je v tom,že po třech letech chodili dopisy,jelikož už na uvedené adrese nebydleli a nic od společnosti neočekávali,protože to brali od nich za věc uzavřenou,když to vše bylo splacené.Za to ji nařídili Exekuci,ale jelikož její mamka je nyní na úřadu práce,tak ji nemohli nic vzít z účtu,tak se zaměřili na její dceru a zablokovali ji účet s velkou částkou a k tomu ji pozastavili i výplaty.Ted nema na najem a diky nim jsi nemuže ani od nikoho půjčit k tomu všemu jse u Olomouckeho soudu vše protahuje no nebot je vše dobře podplacene.Ruce od nich pryč.


posted by: proti nespravedlnosti [Odpovědět]