verze pro tisk

Společnost Vitacredit a její produkty

Společnost Vitacredit a její produkty

Poměrně mladá společnost Vitacredit s.r.o. přišla na český finanční trh v roce 2010 a nabízí nebankovní půjčky různého charakteru klientům v České republice. Mimo samotné nebankovní typy úvěrů se zabývá společnost Vitacredit s.r.o. také obchodováním s nemovitostmi. Svým zákazníkům nabízí celkem tři komplexní služby.

V první řadě se jedná o úvěr na nemovitost. Jde o jakýsi druh nebankovní hypotéky, která je pro klienty dosažitelná i v případě, že mnohé bankovní ústavy odmítnou jejich žádosti. Úvěr na nemovitosti od společnosti Vitacredit s.r.o. se nazývá Vita úvěr nemovitost a čerpat jej mohou jak fyzické, tak i právnické osoby. Základem pro získání tohoto druhu úvěru je ručení určitou nemovitostí, jejíž hodnota odpovídá konkrétní půjčené částce. Výše této půjčky na nemovitost se pohybuje od 50 000 korun výše. Doba splatnosti je také pohyblivá a volí se ve spolupráci s klienty. Pohybuje se však v hranicích od jednoho do deseti let. Další možností půjčky u společnosti Vitacredit je úvěr zvaný Vita úvěr nemovitost flexi. Výše této půjčky začíná na 100 000 korunách a samotný splátkový kalendář je podle tohoto také individuálně upravován s klientem.

Základem tohoto úvěru je bezesporu přizpůsobení se požadavkům konkrétního klienta a jeho spokojenost. Vitacredit s.r.o. je opravdu dobrou volbou nejen v případě, že vám například Citibank anebo jiné bankovní společnosti odmítnout půjčit finanční prostředky. Hodně známou službou společnosti Vitacredit je zcela určitě také výkup nemovitostí. Jestliže potřebujete prodat nemovitost a nemůžete čekat na to, až se tato transakce realitní kanceláři podaří, pak je Vitacredit s.r.o. velmi dobrou volbou. Těžko byste jinak dostali finanční prostředky tak rychle a také efektivně.


HodnoceníZobrazeno: 2263x | 13. červen 2011 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!