verze pro tisk

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru

V současné době se na finančním trhu pohybuje velké množství institucí, které mají ve své nabídce půjčky bez nahlížení do registru dlužníků. Půjčky bez registru jsou charakteristické tím, že při sjednání půjčky se společnost neohlíží na platební morálku žadatele. Tento druh úvěru tedy využívají zejména ti lidé, kteří v minulosti měli problémy se splácením. Tyto problémy, které banka zapíše do registru dlužníků, mohou vzniknout velmi snadno.

Do registru dlužníků je zapsán klient, ani neví jak. Jedná se většinou o opožděnou platbu anebo tam budete zapsáni i v případě, že špatně zadáte variabilní symbol anebo jinou další maličkost. Tyto nepozornosti vám v budoucnu mohou způsobit problémy se získáním dalšího úvěru nejen od bankovní společnosti. Právě v tuto chvíli vstupuje do hry půjčka bez registru. Instituce, které nabízí tento druh půjčky, nepotřebují zjišťovat veškeré informace týkající se žadatele, stačí jim pouze základní dotazy. Pak se podepíše smlouva, v níž jsou uvedeny veškeré podmínky, a peníze máte ihned k dispozici, což je velkou výhodou.

Veškeré vyřizování půjčky bez registru probíhá rychle a jednoduše. Nejedná se o dlouhé vypisování papírů a prověřování. Klient přijde na pobočku, předloží pouze dva doklady totožnosti a následně odchází s podepsanou smlouvou a penězi – důvod, proč si půjčku vyřizujete. Ale i přes rychlé a snadné vyřízení je tato půjčka něčím nevýhodná, což je poměrně vysoký úrok. Jedná se o takzvanou daň za to, že instituce poskytující peněžní prostředky, podstupuje riziko, že půjčku nebudete splácet. Mnoho lidí si však raději připlatí, než aby neměli půjčku vůbec. Vyšší úrok zohledňuje také připravenost a rychlost celé transakce, protože instituce nabízející tyto služby mají finanční prostředky k dispozici prakticky pořád. Jestli i vy máte záznam v registru dlužníků, nezoufejte, půjčky i tak můžete získat.


HodnoceníZobrazeno: 2438x | 16. červen 2011 | Nebankovní půjčky | comments: 2


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

pozicky

pondělí, 4. červenec 2011
17:50

tento druh poziciek vyuzivam velmi casto, pretoze nie je potrebne sa nikde registrovat a cele to je velmi diskretne. ja tieto pozicky nazyvam aj ako pôžičky pre každého, pretoze ich ma moznost ziskat naozaj kazdy


posted by: pozicky (peter.trnka(a)post.sk) [Odpovědět]

MICHAL HORVATH

sobota, 7. leden 2012
12:02

dobry den mam zaujem o pozicku prosim o kontakt


posted by: MICHAL HORVATH (surda111(a)azet.sk) [Odpovědět]