SMS Finská půjčka


verze pro tisk

Profi Credit

Profi Credit

Společnost Profi Credit Czech, a.s. působí na českém trhu od roku 1994, kdy se pod jiným názvem orientovala spíše na obchod s nemovitostmi. Od roku 2000 se zaměřuje výhradně na finanční služby a poskytuje půjčky a úvěry soukromým osobám, které nepodnikají. Později svou působnost společnost rozšířila i na podnikatele a firmy.

Tato společnost své produkty nabízí prostřednictvím úvěrových poradců, kteří navštěvují své klienty, u nás jich působí asi jeden tisíc a každému klientu se snaží nabídnout to nejlepší. Společnost Profi Credit Czech, a.s. je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group působící v pěti zemích Evropy. Profi Credit je členem České leasingové a finanční asociace, která se podílí na přípravě právních předpisů, které souvisejí s nebankovními finančními produkty a také s postavením společností, které poskytují leasing, spotřebitelské úvěry a splátkový prodej.

Tato asociace také prosazuje dodržování Etického kodexu jednání členských společností. Dále je součástí Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům neboli SOLUS, který spravuje registr dlužníků kde mohou jeho členové prověřovat úvěrovou bezúhonnost žadatelů o úvěr.

Profi Credit pro zaměstnané i důchodce

K hlavním produktům patří půjčka online , kterou si můžete zřídit jednoduše přes internet. Zajímavý je i zaměstnanecký úvěr, který je určen osobám se stálým příjmem, důchodcům i lidem pobírajícím rodičovský příspěvek.

Profi Credit

Částka, kterou si můžete půjčit se pohybuje od 10 tisíc do 166 tisíc a do částky 130 tisíc se to vše obejde bez ručitel . Peníze dostanete bezhotovostní na váš účet a vše je zajištěno směnkou vystavenou klientem při podpisu smlouvy. Splácet budete od 12 do 48 měsíců a musíte splnit několik podmínek. Musíte mít pravidelný měsíční příjem, při vyšší částce musíte mít ručitele a samozřejmě musíte být plnoletí.

Co potřebujete k vyřízení půjčky?

K vyřízení budete potřebovat kopie občanského průkazu, pokud potřebujete ručitele tak i jeho, originál potvrzení zaměstnavatele o příjmů, u důchodců kopii důchodového výměru, dokumenty, které dokládají případné další příjmy, doložení alespoň jednoho z tzv. kontaktních dokladů jako je SIPO nebo vyúčtování za elektřinu. K výhodám takového úvěru patří, že u úvěru do 130 tisíc nepotřebujete ručitel a ani nemusíte uvádět důvod úvěru. K žádosti vám stačí jen potvrzení zaměstnavatele o příjmu a pokud splácíte řádně podle splátkového kalendáře, máte nárok na revolving, to znamená, že si můžete půjčit další finanční prostředky.

Profi Credit pro podnikatele

Podnikatelské půjčky jsou určeny fyzickým i právnickým osobám a jsou řešením v situacích, kdy není možné získat úvěr v bance. Nutností je zajištění ve formě zástavy majetku. Podnikatel může mít dluh vůči státu a tento dluh bude v případě schválení půjčky uhrazen.

Splatnost u podnikatelských úvěrů je již od jednoho měsíce, což je výhoda, pokud potřebujete překlenovací úvěr Výše půjčky je od 50 tisíc korun a neplatí se žádné poplatky. Doba splatnosti lze přizpůsobit požadavkům žadatele o půjčku.

Podmínky pro schválení úvěru jsou posuzovány individuálně s ohledem na ekonomickou situaci žadatele. K žádosti musíte přiložit kopii občanského průkazu u fyzických osob (i doklad manžela či manželky), u právnické osoby se přikládají kopie občanských průkazů statutárních zástupců společnosti. Dále musíte přiložit bankovní spojení, kopie živnostenského listu nebo oprávnění k hlavní činnost podnikání a je toho ještě mnohem a mnohem víc.

Výhody a nevýhody neankovní půjčky

Ačkoli se zdá, že nebankovní půjčky považují za svou největší výhodu rychlost a méně papírování než je tomu v klasických bankách, někdy tomu tak opravdu není. Výhodou je, že vyřízení půjčky je bezplatné a každá půjčka je posouzena individuálně dle bonity klienta. Další výhodou je, že k žádosti o poskytnutí takové půjčky není nutné dokládat podnikatelský záměr ani znalecký posudek na dokládaný majetek.

Pokud se už rozhodnete pro nebankovní půjčku , měli byste se dobře obeznámit se smlouvou ať je jakkoli dlouhá. Klidně ji vezměte ke svému právnímu zástupci, který si ji může v klidu pročíst, a který se v různých formulacích vyzná určitě lépe než vy. Nemáte se za co stydět, pokud se v bankovním prostředí nepohybujete, je jasné, že ne všemu hned budete rozumět.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 4128x | 17. srpen 2009 | Nebankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

3oISAuZTbJt5

čtvrtek, 9. červenec 2015
06:23

Ahoj Jakube! Taky Ti přeju všechno nejlepšed do Nove9ho Roku, mnoho kre1snfdch ze1žitků a to nejen hernedch - i když u nějake9 pěkne9 hry se brzo těšedm naviděnou! :)Filip


posted by: 3oISAuZTbJt5 (uh2b8hw3pw(a)outlook.com) [Odpovědět]