verze pro tisk

Profi Credit

Profi Credit

Společnost Profi Credit Czech, a.s. působí na českém trhu od roku 1994, kdy se pod jiným názvem orientovala spíše na obchod s nemovitostmi. Od roku 2000 se zaměřuje výhradně na finanční služby a poskytuje půjčky a úvěry soukromým osobám, které nepodnikají. Později svou působnost společnost rozšířila i na podnikatele a firmy.

Tato společnost své produkty nabízí prostřednictvím úvěrových poradců, kteří navštěvují své klienty, u nás jich působí asi jeden tisíc a každému klientu se snaží nabídnout to nejlepší. Společnost Profi Credit Czech, a.s. je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group působící v pěti zemích Evropy. Profi Credit je členem České leasingové a finanční asociace, která se podílí na přípravě právních předpisů, které souvisejí s nebankovními finančními produkty a také s postavením společností, které poskytují leasing, spotřebitelské úvěry a splátkový prodej.

Tato asociace také prosazuje dodržování Etického kodexu jednání členských společností. Dále je součástí Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům neboli SOLUS, který spravuje registr dlužníků kde mohou jeho členové prověřovat úvěrovou bezúhonnost žadatelů o úvěr.

Profi Credit pro zaměstnané i důchodce

K hlavním produktům patří půjčka online , kterou si můžete zřídit jednoduše přes internet. Zajímavý je i zaměstnanecký úvěr, který je určen osobám se stálým příjmem, důchodcům i lidem pobírajícím rodičovský příspěvek.

Profi Credit

Částka, kterou si můžete půjčit se pohybuje od 10 tisíc do 166 tisíc a do částky 130 tisíc se to vše obejde bez ručitel . Peníze dostanete bezhotovostní na váš účet a vše je zajištěno směnkou vystavenou klientem při podpisu smlouvy. Splácet budete od 12 do 48 měsíců a musíte splnit několik podmínek. Musíte mít pravidelný měsíční příjem, při vyšší částce musíte mít ručitele a samozřejmě musíte být plnoletí.

Co potřebujete k vyřízení půjčky?

K vyřízení budete potřebovat kopie občanského průkazu, pokud potřebujete ručitele tak i jeho, originál potvrzení zaměstnavatele o příjmů, u důchodců kopii důchodového výměru, dokumenty, které dokládají případné další příjmy, doložení alespoň jednoho z tzv. kontaktních dokladů jako je SIPO nebo vyúčtování za elektřinu. K výhodám takového úvěru patří, že u úvěru do 130 tisíc nepotřebujete ručitel a ani nemusíte uvádět důvod úvěru. K žádosti vám stačí jen potvrzení zaměstnavatele o příjmu a pokud splácíte řádně podle splátkového kalendáře, máte nárok na revolving, to znamená, že si můžete půjčit další finanční prostředky.

Profi Credit pro podnikatele

Podnikatelské půjčky jsou určeny fyzickým i právnickým osobám a jsou řešením v situacích, kdy není možné získat úvěr v bance. Nutností je zajištění ve formě zástavy majetku. Podnikatel může mít dluh vůči státu a tento dluh bude v případě schválení půjčky uhrazen.

Splatnost u podnikatelských úvěrů je již od jednoho měsíce, což je výhoda, pokud potřebujete překlenovací úvěr Výše půjčky je od 50 tisíc korun a neplatí se žádné poplatky. Doba splatnosti lze přizpůsobit požadavkům žadatele o půjčku.

Podmínky pro schválení úvěru jsou posuzovány individuálně s ohledem na ekonomickou situaci žadatele. K žádosti musíte přiložit kopii občanského průkazu u fyzických osob (i doklad manžela či manželky), u právnické osoby se přikládají kopie občanských průkazů statutárních zástupců společnosti. Dále musíte přiložit bankovní spojení, kopie živnostenského listu nebo oprávnění k hlavní činnost podnikání a je toho ještě mnohem a mnohem víc.

Výhody a nevýhody neankovní půjčky

Ačkoli se zdá, že nebankovní půjčky považují za svou největší výhodu rychlost a méně papírování než je tomu v klasických bankách, někdy tomu tak opravdu není. Výhodou je, že vyřízení půjčky je bezplatné a každá půjčka je posouzena individuálně dle bonity klienta. Další výhodou je, že k žádosti o poskytnutí takové půjčky není nutné dokládat podnikatelský záměr ani znalecký posudek na dokládaný majetek.

Pokud se už rozhodnete pro nebankovní půjčku , měli byste se dobře obeznámit se smlouvou ať je jakkoli dlouhá. Klidně ji vezměte ke svému právnímu zástupci, který si ji může v klidu pročíst, a který se v různých formulacích vyzná určitě lépe než vy. Nemáte se za co stydět, pokud se v bankovním prostředí nepohybujete, je jasné, že ne všemu hned budete rozumět.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 4615x | 17. srpen 2009 | Nebankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

3oISAuZTbJt5

čtvrtek, 9. červenec 2015
06:23

Ahoj Jakube! Taky Ti přeju všechno nejlepšed do Nove9ho Roku, mnoho kre1snfdch ze1žitků a to nejen hernedch - i když u nějake9 pěkne9 hry se brzo těšedm naviděnou! :)Filip


posted by: 3oISAuZTbJt5 (uh2b8hw3pw(a)outlook.com) [Odpovědět]