verze pro tisk

Pravda o MLM

Pravda o MLM

Diamonds International Corporation

O této společnosti, která nabízí investování do drahých kamenů – diamantů, jsem se na internetu dočetl samé věci typu: Je to letadlo, podvod, pyramida, multi-level a další podobné věci. Proto jsem se rozhodl napsat také jeden článek, ve kterém se pokusím dát věci do pořádku, jelikož mi tato společnost není cizí a rád bych, aby lidé viděli, jak to doopravdy je.

Se společností D. I. C. spolupracuji už nějakou řádku let a nemůžu si absolutně stěžovat. Ano, také jsem měl ze začátku pochybnosti, zda to není nějaký podvod. Protože, řekněme si na rovinu, kdo Vám nabídne v dnešní době práci, díky které si vyděláte krásné peníze a ještě navíc náplní Vaší práce jsou nádherné, třpytivé diamanty? Takových nabídek moc není. Proto, když jsem o této nabídce od společnosti Diamonds International Corporation slyšel, nenechal jsem si ji ujít.

Těžké časy jsou pryč – D.I.C. mi pomohlo

Zpočátku jsem chodil na různé semináře, které tato firma nabízí, a získal jsem si opravdu hodně informací. Pak už jen stačilo pustit se do práce. A teď? Můj život se změnil o 100%. Dřív jsem měl průměrný plat, žil jsem od výplaty k výplatě. Bydlel jsem v podnájmu a jezdil do práce tramvají. Od té doby, co pracuji u společnosti Diamonds International Corporation – D.I.C., a.s. jsem si mohl pořídit luxusní auto, koupil jsem si krásný, velký byt a spořím si peníze na stáří. Díky těmto věcem se cítím mnohem líp, moje sebevědomí je lepší a můžu si užívat život plnými doušky. Navíc jsem se seznámil s novými lidmi, kteří také pracují v této oblasti, a díky tomu jsem si našel několik skvělých přátel, kteří mají stejné zájmy jako já – diamanty a vysoký životní standart.

Samozřejmě, nemůžete počítat s tím, že šperky prodáte za stejné peníze, jako jste je nakoupili. Zase nemůžete být naivní. Zkuste se podívat na výkupní ceny v různých zlatnictvích nebo šperkařstvích. U některých můžete být rádi za 50% ceny. A pokud si nechcete vydělávat, ale pouze si udělat radost krásným šperkem. Máte samozřejmě příležitost zajít se podívat do showroom, který má D. I. C. k dispozici v Praze a Karlových Varech. Tam si můžete šperky prohlédnout, vyzkoušet a poté zakoupit. Sám jsem si ověřoval kvalitu diamantů u profesionála a bylo mi řečeno, že jsou opravdu spolehlivé. Navíc ke každému zakoupenému šperku dostanete certifikát předních gemologických laboratoří, což není moc obvyklý způsob. Takže doufám, že jsem Vám aspoň trochu změnil názor na tuto společnost, protože mě změnila celý život.


Hodnocení

Hodnocení: 1.73 hvězdiček/ Hodnoceno: 11x


Zobrazeno: 5155x | 25. srpen 2011 | Nebankovní půjčky | comments: 9


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Barbora

středa, 19. říjen 2011
14:47

Je mi líto, ale je to letadlo jako poleno. Zřejmě je D.I.C. již tak profláklé, že se tu objevují samé patolízalské články. Ale obyčejný člověk u nich nikdy nevydělá, a právě takové, co si myslí na vysoké výdělky, tam potřebují. Zkrátka nějaké kavky, které lze oškubat.


posted by: Barbora (Benulka1(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Jarda

středa, 16. listopad 2011
20:55

Bohužel mám také osobní zkušenost s firmou D.I.C. a.s. – naverbovali mojí tetu a já jí to nedokázal rozmluvit. Na moje argumenty mi nedokázala odpovědět, přesto šla do toho. Pokud mě dokáže o tomto MLM přesvědčit někdo jiný a vyvrátí mi moje následující úvahy tak budu rád.
1. Moje teta je člověk s nevysokými příjmy a kdybych jí před týdnem řekl, že si koupí šperk za 10 000,- tak by se mi vysmála. Přesto po jediné schůzce složila tuto částku jako zálohu, podepsala smlouvu a do nehorázného dvoudenního termínu který mi znemožnil abych se o diamantech, společnosti, jejím zakladateli atd. měl čas informovat, zaplatila zbylých 78 000,- A navíc je přesvědčená, že nepodlehla manipulaci a rozhodla se zcela svobodně !
2. Za tyto peníze koupila šperky které mají údajně maloobchodní cenu 114 000,- plus slib snadných a vysokých výdělků. Cena šperků je ale – jak uvádí i pisatel příspěvku -značně relativní, pokud by je chtěl někdo zpeněžit dostane zlomek. Logicky, protože ze zaplacené částky je 20% DPH, 20% si rozdělí lidičky kteří jsou v pyramidě výš a předpokládám, že slušné procento si nechají majitelé společnosti atd.
3. Dočetl jsem se, že rozdíl mezi legálním MLM a ilegálním letadlem je v tom, že MLM nabízí produkt, zatímco v letadle si kupujete jen to členství. Co ale, když ten produkt člověk za normálních okolností nepotřebuje, nechce, nemá na něj a navíc je pravděpodobně nehorázně předražený? pak o produkt samotný vlastně nejde a kupujete jenom členství – čili je to jednoznačně letadlo i když při sebemenší zmínce o letadle vyskakují všechny diamanty v D.I.C. rozhořčeně z poliček.
4. Teta tvrdí, že nebude svoje klienty k ničemu přemlouvat a oni se – stejně jako ona rozhodnou svobodně… podle mě může sehnat dva typy klientů – bohaté, kteří bez okolků vysolí za prsten cenu mého auta, ale ti si podle mě koupí šperk raději bez loga profláknuté letecké společnosti, dají přednost tradiční značce jako Cartier, Dior nebo bůhvíco. Pokud si budou kupovat diamant, tak přímo od renomovaného obchodníka a ne přes tlupu zprostředkovatelů kteří za sebou mají pár seminářů. Takže tyto asi spíš ne, nemluvě o tom, že jich moc nezná…
5. druhým typem jsou zoufalci a naivkové, kteří v tom vidí svojí poslední příležitost … možná někteří z nich i něco vydělají, ale zákonitě to někde musí – jako každé letadlo – skončit a daleko víc bude těch kteří si jenom koupí šperk který nechtějí a pak ho budou po zastavárnách prodávat za 5000,- protože když si ho nechají, tak jim bude navždy připomínat jejich hloupost.
6. Teta si od toho slibuje, že si stejně jako pisatel přilepší k důchodu, pozná nové lidi, bude se vzdělávat. Ve skutečnosti si možná "vydělá" peníze, ale na úkor chudáků, pozná hlavně ty milé usměvavé slizké lidi kteří to už dělají a jsou na to pyšní a vzdělá se v tom jak s lidmi manipulovat, protože o diamanty jde až v poslední řadě... Upozornil jsem ji, že stejně jako já teď nenávidím tu milou paní která jí do toho namočila (ve skutečnosti jí říkám jinak, ale nemám rád vulgarity v internetových diskuzích), tak bude ona vystavená buď lítosti, nebo opovržení těch známých kteří se od ní ukecat nenechají, nebo rovnou stejné nenávisti blízkých a později i samotných ovcí které přivedla na porážku.
7. To že jsem své tetě nedokázal tuhle „investici“ rozmluvit považuji za své osobní selhání, byť mi ani ona ani společnost D.I.C nedali příležitost - takže bych se alespoň rád pokusil rozmluvit to dalším potencionálním obětem. Proto pokud vás tento text zaujal, dávám vám plné svolení ho kdekoli použít


posted by: Jarda (DIC(a)centrum.cz) [Odpovědět]

Standa

pondělí, 20. únor 2012
00:20

Jardo, mluvíš mi z duše. Zdá se, že bohužel i já mám v rodině něco podobného. I já jsem kladl stejné dotazy a ani já jsem na ně nedostal logické a smysluplné odpovědi; namísto nich jen žvásty naučené na těch tzv. seminářích. Je s podivem, jak rychle dokáže fungovat vymývání mozků.
Ach joooo... :(


posted by: Standa [Odpovědět]

Petka

čtvrtek, 7. červen 2012
23:40

Tohle je nejlepší pohádka za posledních deset let. Předtím to byla ta o Smolíčkovi a taky o Červené karkulce.Člověče, vzpamatujte se, s čím jste obchodoval? S katalogem v parku a posílal lidi do Prahy do prodejny?LETADLO, LETADLO, LETADLO !!!!


posted by: Petka [Odpovědět]

Lenka

středa, 4. červenec 2012
09:48

Mluvíte mi z duše, Jardo. A máte naprostou pravdu. Bohužel já jsem to tele, které se nechalo také napálit a teď velmi lituji.


posted by: Lenka [Odpovědět]

Helena Karchnákoná

pondělí, 8. říjen 2012
10:43

Dobrý den,prosím vás řekněte mi něco víc o PROFI KREDIT,zrovna můj přítel psal onlie půjčka(profi kredit)v pátek.Dnes nám přišla sms že nás budou kontaktovat ,paní Sindlova Milena,jako poradkyně,mám docela strach aby to nebyl nějakej podvod,prosím pokad máte skušenosti s touhle půjčkou a špatné...odepište ráda si nechám poradit.


posted by: Helena Karchnákoná (h.karchnakova(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Alžběta Nulková

úterý, 15. leden 2013
23:14

Pane Jardo, velice trefně jste popsal situaci s D.I.C.Jeden člen rodiny si také myslel, že konečně sehnal práci. Zaplatil "šperk", aby posléze zjistil, že do hodnoty 110 000,- kč chybí takřka 3/4.Ovšem prý ho potřebuje ke své práci, což je nesmysl.Aby tato společnost provozovala v diamantech MLM,což je ojedinělé, musela by nabízet produkty v takové cenové hladině, aby je tyto ovečky mohly nabízet zájemcům bez obav. Protože ti až až zjistí skutečnou hodnotu zboží jim mohou přetvořit obličej. A dokud nezaplatíte celou cenu šperku, nedostanete ho.To není MLM, to je letadlo.


posted by: Alžběta Nulková (benulka1(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Lenka Š

úterý, 4. červen 2013
13:02

Tento dopis mluví z mojí duše a přeposlala jsem ho svému (nevím jestli ještě kamarádovi). Šel na adresu ve své době celkem úspěšného podnikatele, který byl léta velmi serózní.


posted by: Lenka Š [Odpovědět]

bX859f8C97B

úterý, 17. květen 2016
19:25

Thank you all for your wonderful comments (esicepally kate author of the book - may or may not have squeeled a little bit at seeing that)I am giving away a copy of the book tomorrow on my blog as i accidently ordered one too many on amazon and you all seem interested in trying it out :)


posted by: bX859f8C97B (m69j897p(a)outlook.com) [Odpovědět]